Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 110Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 211Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 110Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 211Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Gönülçelen Senaryosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

İlgi alanları : gönülçelen zilemek, bisiklete binmek

Teşekkür Sayısı : 62

Rep Puanı : 3

Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gönülçelen Senaryosu   Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:50 am

17. Kısım

Aynı gece,Hasret ve Muratın yatak odasın'da:
H:Murat!
M:Efendim hayatım?
H:Babam şey dedi ya annen ve baban gelsin diye...ne yapacağız?
Murat Hasret'e yaklaştı,bu konunun onu ne kadar üzdüğünün farkındaydı.
M:Bilmiyorum,ama bir yolunu bulacağım.
H:Murat biz...acaba vazmı geçsek?
M:Ne??
H:Bu konu'da anneni ikna edemeyeceğimizi biliyorum.
M:Ben herşeyi göze aldım Hasret,vazgeçmeyeceğim!
H:......
Murat Hasret'e bir adım daha yaklaştı,gözünün önüne gelen saçı eli ile itti hafifçe.
M:Bir daha böyle birşey duymak istemiyorum,dedi gülümseyerek.Ben annemi ikna edeceğim.Yarın konağa gidiyoruz.
H:Bence sen yalnız gitsen daha iyi olur,annen beni görünce daha fazla sinirlenmesin.
M:Sen nasıl istersen hayatım ,derken Hasret'in kaşına küçük bir öpücük kondurdu.
_ _ _ _ _
Hasret uyuyamıyordu.Dönüp duruyordu.Yanın'da duran cep telefonunun saat'ine baktı.Tam iki saat olmuştu yatağa yatalı.Döndü Murat'a baktı,o herşey'den çok sevdiği adam yanında yatıyordu.Her gece yan yana uyuyorlardı."Murat haklı.Birbirimiz'e bu kadar bağlanmışken vaz geçmemiz..." Hasret Murat'a dediklerinin ne kadar saçma olduğunun farkına vardı. "Ondan böyle birşeyi nasıl isteyebildim?"diye düşünüyordu.
Düşünüyordu,düşünüyordu,düşünüyordu Hasret.Saat'ler birbirini kovalıyordu.Sabah saat 04:00'te Hasret kalktı Müzik odasının balkonuna çıktı sandalyeye oturup kafasını kurcalayan şeylerle uğraşmaya devam etti.
"Ya Nesrin hanım beni istemezse?Ben babam'dan izinsiz evlenemem ki." içinden bir ses
"Murat senin için herşeyi göze alırken sen niye bu kadar korkuyorsun",dedi.
Hasret için'de ki ses ile tartışmaya başlamıştı.Sonra bıraktı.Uykusu gelmişti,ama yatsa yine uyuyamayacağını biliyordu.Balkon'da otururken sabahın ilk ışıkları görünüyordu.Hasret gökyüzüne bakarken saatlerce aklını karıştıran soruları unutmuştu.Esen rüzgar ürpermesine neden oldu.Hasret hiç aldırmadı öylece güneşin doğuşunu izledi.Murat Eline aldığı hırka ile balkon'a çıktı,onun sesi ile aklın'da ki tüm düşünceler uçuverdi.
M:Aşkım.Sabah sabah ne yapıyorsun burda üşüteceksin hava daha soğuk.
H:Hı? Ben..hava almaya çıkmıştım..
M:Ne zaman?
H:Saat 4'dü galiba.
M:Ne?Hasret sen saat'lerdir burdamı oturuyorsun?
H:Saat kaç?
M:07:30.
H: Daha çok erkenmiş.Sen neden kalktın?
M:Konağa gidecektim ya bugün,hem okul'a da uğramam lâzım.
H:Hmm..öylemi.Ben sana kahvaltı hazırlayayım en iyisi.
Hasret mutfağa indi,dolaptan peynir,kaşar ne lâzımsa hepsini aldı.Tabakları çıkarırken birini yere düşürdü.Büyük bir gürültü ile yere inen tabak Murat'ın koşa koşa mutfağa gelmesine sebep oldu.
M:Hasret!!
H:....
M:N'oldu?
Hasret yerdeki parçaları toplarken elini keser.
M:Bırak ben toplarım..
Murat Hasret'i omuzlarından tutup kaldırır kendi ise eğilip yerdekileri toparlamaya başlar.Hasret mutfakta ki masaya dayanmış boş boş bakıyordur birden herşey kararır ve Hasret yere yığılır.
M:Hasret!Hasret!
Hasret gözlerini açtığın'da kendini Salon'da ki koltukta buldu.Murat'ın sesi duyuluyordu.Önce birşey anlayamadı Hasret,kendini toparlayınca Murat'ın dediklerini anlamaya başladı.
M:..korkuyorum.O'na birşey olmasından korkuyorum.Bütün gece ev'in için'de dolanıp durmuş,sonra'da saatlerce balkon'da oturmuş.Hiç uyumamış hiç.Annem'in tepkisinden korkuyor...
Annemin tepkisinden demişti,Nesrin hanım'la konuşmuyordu öyleyse.Hasret yavaşça kalktı,başı dönüyordu.Tekrar düşecek gibi oldu,bir süre bekledikten sonra Murat'ın yanına gitti.
Murat ayak seslerini duyunca telefonu kapattı.Hasret'in yanına gidip ona sarıldı.
M:Neden kalktın sen aşkım?Dinlenmen lâzım.
H:İyiyim ben.
M:Emin misin?
H:Annen'le konuştunmu?
M:...Hayır.
H:Ne zaman konuşacaksın?
M:Hasret şimdi bunların zamanı değil.Rahatsızsın sen şimdi biraz dinlen ben halledeceğim.
H:Bu iş'i annen'le konuşmadan rahat edemem ben..
M: Peki konuşacağım.Ama seni yalnız bırakamam.İstersen mahalleye bırakayım seni.
H:Olmaz ablam görürse boşu boşuna dertlenir.
M:Haklısın...
H:Levent'i ara işi yoksa o gelsin,hem senin'de aklın bende kalmaz.
M:Tamam.
Hasret tekrar koltuğa uzanmış televizyon izliyordur,daha doğrusu yine kafasını kurcalayan sorularla boğuşuyordur.Levent'in şen sesi duyulur Mutfak'tan.
L:Kahvaltınız hazır prenses.
H:Levent çok teşekkür ederim ama canım istemiyor.
L:Bak yemezsen turşu suratlı sevgilin canıma okur.
H:İstemiyorum.
L:Hadi aç ağzını.İki lokma birşeyler ye sonra bırakırsın.
Levent Hasret'e zar zor birşeyler yedirmeye çalışırken Murat konağın kapısındaydı.İçeri girip,girmemekte kararsızdı.Sonun'da kapıyı yavaşça açıp girdi.Yukarı çıktı.Nesrin'i yine tabloları ile uğraşırken buldu.Annesine yaklaşmaya başladı,biliyordu bu evlilik işinin bugün,burada çözülmesi gerektiğini.Nesrin ayak seslerini duymasına rağmen hiç bir tepki göstermedi.
M:Anne!
Nesrin:...
M:Konuşablirmiyiz?
Nesrin:....
M:Neden böyle yapıyorsun anne?Sadece konuşmak istiyorum.
Nesrin Murat'a döndü.Şaşkınlığı yüzünden belli idi,zaten gizlemek'te istemiyordu.
Nesrin:Murat sen bu evden o kız için çekip gittin.O kızı anne'ne tercih ettin.Daha ne dememi bekliyorsun?
M:Ben tercih falan yapmadım.
Nesrin:Annenin sözünü dinleyeceğin yerde o kızın güzelliğine kapılıp evini terk ettin.Aşk'mış.Oğlum sen bu kıza aşık olamazsın ki.Sen Selin'e aşık'tın.
M:Hayır anne değildim Selin'le neden birlkite oldum ha?Senin yüzünden sen seçtin onu ben değil.Senin sözünden çıkamadığım için.Selin'in itiharı beni ne kadar sarstı bilemezsin hep kendimi suçluyordum.O benden hep birşeyler bekliyordu.Seni seviyorum dememi bekliyordu.O öldülkten sonra keşke dedim keşke ona 'seni seviyorum' deseydim.Ama anladım ki sevmedikten sonra o iki kelimeyi söylemenin bir anlamı yokmuş.
Nesrin:Neler diyorsun sen?
M: Doğruları söylüyorum anne.
Nesrin:Ben eski oğlumu geri istiyorum,eski Murat'ı.
M:Eski Murat'ı mı? 2 yıl sonra Hasret'in sayesinde ilk defa mutluyum ve sen eski,huysuz Murat'ı geri istiyorsun.Öylemi?Neden bir kez olsun benim mutluluğumu düşünmüyorsun?Neden bu kadar bencilsin anne?
Murat'ın sözleri Nesrin'i yaraladı.Bu kadar kötü bir annemiyim ben,diye düşündü.Nesrin ne kadar sert görünmeye çalışsa'da iş'e yaramıyordu.Bu kez Murat 1-0 öndeydi.Nesrin daha fazla dayanamadı gözlerin'den yaşlar süzülmeye başladı.'Ben çok...çok kötü bir anneyim!Oğlunun kötülüğünü isteyen bir anne!'
Nesrin:Murat,oğlum ben çok özür dilerim.Yıllardır seni kontrol altın'da tuttuğum için,Hasret'le aranızı bozmaya çalıştığım için.Ben Hasret'e de bir özür borçluyum.N'olur beni affet.Ben gerçekten bencil bir anneyim.
Murat çok şaşırmıştı.Nesrin'in ağzından böyle sözler duymak...İnanamıyordu Murat.Annesi,o çatık kaşlı,sert duruşlu bazı kişilerin 'kalpsiz' dediği kadın karşısına geçmiş yalvarıp yakarıyordu,af diliyordu.
Nesrin:Söz bundan sonra işine karışmayacağım.Sen ne yaparsan yap arkanda duracağım.Hep destekleyeceğim seni'de..Hasret'i de.
Murat koşup annesine sarıldı onun daha fazla yıkılmasını istemiyordu.Belki'de hayatın'da ilk defa Anne-Oğul gibi sarılmışlardı birbirlerine.
M:Anneciğim...
Nesrin:Oğlum,affettinmi beni?
M:Nasıl affetmem annemsin sen benim Annem!
Nesrin bir kez daha dikkatlice baktı oğluna.Haklıydı Murat, ilk defa bu kadar mutlu gördü oğlunu Nesrin.
Nesrin:Hasret nerde?Ona hem özür hem'de teşekkür borçluyum.
Murat ve Nesrin arabaya bindiler.Murat sevinçten yerinde duramıyordu.Nesrin'in iç sesi
'Sen en doğru kararı verdin.Oğlun mutlu.Tabii Hasret biraz..başka,ama o'da çok değişti son zamanlarda.Artık mahallede ki çiçekçi kız değil' dedi.Hasret daha iyi görünüyordu.Levent'in ise bir işi çıkmıştı.
L:Hadi prenses ben kaçtım acil bir işim çıktı hem sende daha iyi görünüyorsun.
H:Tamam.Ben seni kapıya kadar geçireyim.
L:Hiç gerek yok tatlım.
H:Olsun gelirim kapıya kadar.
Hasret ve Levent kapıya doğru ilerledi,Levent kapıyı açtığında Murat'ı gördü.Murat içeri doğru bir adım attığında Nesrin duruyordu Hasret'in karşısında.....
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

MesajKonu: Geri: Gönülçelen Senaryosu   Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:51 am

saol cnm bu senaryo bura bitiyo gizem bu kadar yazmış ama ben bunun evamın getiriricm aslında öbürü de çkkk güzel ama kopyalanmıyo
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

MesajKonu: Geri: Gönülçelen Senaryosu   Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:32 pm

arkadaşlar ben u senaryoyu öbür fan sitesinede ekledim büyük bi ilgi gördü ama burda hçç ilgi görmedi keşke eklemeseydim
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

MesajKonu: Geri: Gönülçelen Senaryosu   Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 7:41 pm

[b]BURDAN İTİABREN BEN YAZAMAYA BAŞALDIM
VE SENARYOYU DEVAM ETTİRİYORUMM...!!!!!!
18.KISIM
Hasret nesrini karşısında görünce çok şaşırır
Nesrin: hasretçim seninle konuşmam lazım
H:murat
M:tamam hasret bi konuşun
H:tamam nesrin hanım buyurun içeri geçelim
M:ben sizi yalnız bırakıyım
H:olur
N:hasret biliyosun sen gelmeden önce murat ruh gibiydi ama sen geldikten sonra o kadar değiştiki ben bile onu tanıyamaz oldum bugun murat bana seni gerçekten çkk sevdiğni anlatınca bende artık sana hakzızlık yaptığmı düşündüm ve senden özür dilemek istedim
H:anladım nesrin hanım ve benimde annem olmadığı için sizi annem olarak görmek istiyorum biliyosunuz biz muratla yakında evleniyoruz.
N:biliyorum hasterçim
H:babamlarda tmm dedi bu işe siz de dediniz çk mutlu olduk
H:ben muratı çağrıyım
H:murat hayatımmm gell
M:tmm sevgilim
M:her şey halloldu mu
H ve n:ewt
M:o zaman simdi güzel bi öğle yemeği yiyelim
N:sonrada hasrete gelinlik bakmaya gideriz
M:ıı şeyy anne biz hasrete gelinlik baktık zaten
N:o zmn kına gecesi için falan
H:onlarıda baktık
N:ooo siz de her şeye bakmışsınız
M:öyle oldu
N:o zmn bizde düğün zamanı hasretle kuaföre beraber gideriz
H:olur nesrin hanım
N:hasretçm artık bana anne de lütfen
H:tmm
Güzel bi öğle yemeği yerler boğazda bi restoranda sonra aksam olur nesrin evine gider murat ve hasrete kendi evlerine gider.(bu arada levo da yemkteydi sonra oda gitti evine)
Hasret üstünü basını çıkarıyordur murata kol düğmelerini falan sonra hasretin yanına gelir ve
M:seni çkk özledim der
H:çkk yorgunum hayatım
M:sen beni özlemedin mi yani(klasik söz:d)
H:öyle demek istemediğimi biliyosun
M:hayatım ben senin yorgunluğunu alırım sen merek etme diyip hasreti öper ve eli fermoruna(yanlış yazmış olabilirim:d)gider.hasrette karşı koymak istemiyordur. Ve gerisi malum

19.KISIM
Sabah olur hasret kalkar duşunu alır ve kahvaltı hazırlar.muratta kalkmış duş oluyodur.ve kahvaltıya gelir
H:günaydın hayatım
M:günaydın cnm
M:oooo kahvaltı hazır bakıyorum da
H:evt senin için kalktım hazırladım
M:saol:D
H:bu gun ne yapıyoruz
M:biliyosun konsere bir hafta kaldı hayatmm
H:evt biliyorum ve çk heycanlıyım
M:heycanlanmana gerek yk ben hep senin yanında olucam
H:tmm
H:bu gun gösterinin çalışması mı vr
M:ewt kahvaltıdan sonra hazırlanda çıkalım
H:tmm:d
M:hayatım gösteri çalışması bitince senle bi şey konuşmak istiyorum
H:ne konusucaksın
M:görürsün cnm
H:tmm öyle olsun:d
Haretle murat provalara gitmiş ve prova çk güzel geçmiş.ve bi yerde oturmuşlar kahve içiyolardır
M:hasret
H:efendim hayatım
M:cnm bizim düğünümüzü gösteride sonra ya ertelesek olur dimi
H:olur haatımda şimdi nerden esti hani hemen yapıcaktık
M:biliyosun annem kabul etti
H:ewt
M:seninde baban seni çokkk seviyoo oda kabul etti şimdi gösteriyi atlatalım ondan sonra mükemell bi düğün yaparız
H:olur hayatım
M:provada çok iyiydin
H:saol
M:bu gidişle gösteride bayaa basarılı olucaksın
H:inslh hayatım
Arkadaşlar şimdi gösteriden bi gec öncesine gidiyoruz provalar falan her şey tmm. Hasret ve murat aksam yemeğinden dönüyo
H:çok yoruldum bu bir hafta çkk yorucu geçtı
M:ewt öyle oldu ama gösteriden sonra seni bi sürpriz beklio
H:neymiş o
M:adı üstünde sürpriz:d:
H:ii bari öğle olsun:d
H:ii geceler hayatım ben yatıyorum
M:ii geceler öpücüğü yok mu?
H:var mı
M:yok mu
H:tmm deyip dudağına ufak bi öpücük kondurur
Sabah olur.bu arda arkadaşlar bir hafta atlamıstıkya o arada hasret doktara gitti ve hamile çıktı haberiniz olsun
Hasret uyanmıştır ama murat hala uyodur .hasret muratın yanına gelir
h:hadi uyan hayatım
m:hıı
h:hadi ama
m:hıhhıhıhı hasrettt
h:ii sen görürsün deyip mutfağa iner ve bir bardak su doldurup yatak odasına gider
h:hayatım hadi uyan
m:tmm hasret biraz daha deyip öbür tarafa döner
h:ben sana gösteririm deyip suyu yüzüne döker
m:murat gözlerini açıp bağrıyodur (tabi fazla deil)
m:napıyosunn hasrettt!!!
H:napıyım hayatım uyanmadın bu gun gösteri günü erken kalkmamız lazımdı
M:hımm öyle mi ben seni uyandırmaya kıyamazdım sen bana basımdan asağıya su döküosun
H:napalım öğle murat bey
M:ii bari ama bunun açısı çkk fena olucak hasret hanım
H:napıcaksın
M:görürsün
H:kzım korur beni
Acaba hasret ne demek istedi??

20. KISIM
Murat çokk şaşkındır hasret ne demek istiyordur
M:hasret yoksa sen
H:evet murat
M:inanamıyorum der yataktan kalkar ve hasreti kucağına alır ve döndürmeye baslar
H:dur murat sakin ol
M:olamam hasret babaaa oluyorum
H::d
M:o zaman gösteriden hemen sonra düğün yapmamız lazım malum karnın şişmesin
O arada kapı çalar
M:ben bakarım
H:tmm cnm
Murat aşağı iner ve kapıyı açar ve gördüğü karşısında şoka girer

Acaba kimm?????
Bu kısım biraz kısa oldu ama idare edin okul vrr!!!

|TugbaMelis|
Banlanmış Üye
|TugbaMelis|

Teşekkür Sayısı : 54

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gönülçelen Senaryosu   Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 3:36 pm

devamını bekliorum
Cansuu
Yeni Üye
Cansuu

Teşekkür Sayısı : 1

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gönülçelen Senaryosu   Gönülçelen Senaryosu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2015 9:38 am

Arkadaşlar okuyacak olan varsa ben devamını getirivecem hikayenin

Gönülçelen Senaryosu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2