Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 110Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 211Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 110Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 211Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
YazarMesaj
Miley
Israrcı Üye
Miley

İlgi alanları : Senaryo,Müzik,Diziler

Durumunuz : Bekar(evli olacak halim yok ya :D)

Teşekkür Sayısı : 446

Rep Puanı : 1

Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 8:39 pm

Nesrin:Nasılsın oğlum?
Murat:İyiyim anne. Hasretin selamı var sana.
Nesrin:Sende ona söyle.
Murat:Babamla napıyorsunuz akşamları?
Nesrin:Bilmem oturuyoruz işte.
Murat:Aaa o kadarcık mı?
Nesrin:Başka ne olacaktı ki?
Murat:Yani.....
Nesrin:Murat çok ayıp söylenir mi öyle şeyler.
Murat:Tamam anne kızma ya.
Nakiye:Kahve yapayım mı?
Murat:Ben alırım.
Nesrin:E bende. Dur dur sana bişi söylicem. eğer işin yoksa fazla sende kendine kahve yap otur sende bizle.
Nakiye:Tamam.

Nazar, Hasretlere gelmiştir.

Hasret:Ya Nazar bişi dicem sana
Nazar:Peki.
Hasret:Ya Levente fazla ihtiyacın yoksa bu gece benimle kalır mısın Murat yok zaten korkarım ben.
Nazar:Ne biçim soru sen istersinde ben kalmaz mıyım? Levent 1 geceyide bensiz geçirebilecek yaşta.
Hasret:Sağol canım.

Murat, Nesrin ve Nakiye kahve içiyorlardır.

Nesrin:Dün....dünün anlamını biliyor musun?
Murat:Evet anne gittim bile.
Nesrin:Hasret biliyor mu?
Murat:Hayır bilmesin. En son Selin yüzünden kavga ettikte başımıza neşer geldi...Cihan bizi tünele kadar kovalamıştı.
Nakiye:Allah korudu.
Nesrin:Evet. En doğrusunu yaptın söylememekle. tabi en son olanlardan sonra.
Murat:Evet doğruyu yaptım. Odama dokunmadınız dimi?
Nesrin:Temizlik dışında hayır.(gülümser)
Murat:O kadar dokunun sadece eşyalarım kalsın demek istemiştim giderken. Piyanom, yatağım, dolabım, koltuklarım gibi...
Nesrin:Yok oğlum onlar senden hatıra.

Levent, Selinin mezarı başındadır.

Levent:Ben geldim Selin...seninle konuşmak istiyorum. Biliyorum ölülerle iletişim kuramam ama en azından ben ruhuna hitaben konuşmak istiyorum...Biliyorum Muratı çok seviyorsun ama ona rahat vermelisin...annen yani Saime Murata bişi yapıcak diye çok korkuyorum ama annenin Saime olduğunu öğrendiğimden beri korkuyorum. Ben Nazarı veya annemi kaybetsem bende bunun suçlusuna veya suçlu olmadığı halde suçluymuş gibi gördüğüm insanlara zarar vermek isterdim. Biliyorum dün Murat buraya geldi. Ama annen seni ziyarete geldiyse ve Muratla karşılaştıysa eğer ki umarım böyle bişi olmamıştır Murata bişi yapmasından korkuyorum Selin...(o sırada selinin hayaleti belirir)

Selin:Levent! korkma artık Murata ben olduğum sürece kimse yaklaşamaz ama ben artık onun sevgisinden yoksun kalıyorum ve ben yoksun kaldığım sürece onu koruyamayacağım...dikkatli olun annem sıradan bir insan değil! rahat olmayın bu kadar! (gider)

Levent:Bu sefer korkmayacağım ve şaşırmayacağım. Çünkü sen Selin bunu kaç kere yapmış durumdasın...gelme artık işleri korku filmlerine dönüştürme nolur! (gider)

Nazar ve Hasret oturuyorlardır.

Nazar:Hasret neler oluyor sana neden keyifsizsin?
Hasret:Hayır keyifliyim.
Nazar:Hasret ben senin en yakın dostun değil miyim anlat bana işte özel bişeyse Levente bile söylemem.
Hasret:Tamam anlatıcam. B..b...benim içim rahat değil bir huzursuzluk var ve nedenini bilmiyorum.
Nazar:İnsanlar bazen böyle hissedebilirler. Peki huzursuzluğun neyle ilgili onu biliyormusun?
Hasret:Bişi olacak...Murat...
Nazar:Murat mı?
Hasret:Bilmiyorum kafam çok karışık...birtakım rüyalar görüyorum...içinde görüntü yok ama sesler var. karanlık bir yer...Ben varım...Murat var...bir kadın var sesi çok tanıdık ama adını çıkaramıyorum...Murat hayır yapma sakın bırak onu hayıır!! diye bağırıyor sonra ben Muratı arıyorum ama heryer karanlık onu göremiyorum sesi çıkmıyor...sonra o kadın gidiyor topuklu ayakkabılarından anlıyorum gittiğini..sonra aydınlık oluyor bir bakıyorum Murat kanlar içinde yerde yatıyor onu kendine getirmeye çalışıyorum ama uyanmıyor...

Nazar:Hasret...bu rüyalar...rüyaların tersi çıkar derler...ama bu rüyanı Murata anlatmalısın.
Hasret:Benimle dalga geçer Nazar...
Nazar:O senin kocan seninle nasıl dalga geçebilir ayrıca her insan sevdiğini kaybetme korkusuyla yaşar ve onu kaybettiğini gören rüyalar görür. Örneğin ben Leventi kaybetme korkusuyla yaşıyorum. Ve daha geçen gün Leventle arabamız kaza yapıyordu ve Levent uyanmıyordu ama sonuçta bir rüya bu gerçek değil.
Hasret:Nazar anlamıyorsun sen beni içimde bir huzursuzluk var diyorum sana!
Nazar:Peki ben dediğimi dedim sana.
Hasret:Özür dilerim sert çıktım sana ama iyi değilim gerçekten rahat değilim.
Nazar:Tamam kasma kendini.

Saime, Murata Selinin telefonu üzerinden mesaj atar.

Murat:(mesaj gelir) Mesaj geldi anne okuyup geliyorum.
Nesrin:Tamam canım.

Murat aşağıya inip mesajı okumaya başlar.

Saime:(selinin telefonu üzerinden) seni görmeyi istiyorum ama aramızda engeller var üstelik bu kadar rahat olma bırakma kendini.

Murat:N..ne bu ya!(leventi arar) Alo Levent!
Levent:Murat noldu?
Murat:Levent! selinden mesaj geldi.
Levent:Murat benimde sana anlatmam gereken şeyler var. Yarım saat sonra sahilde her zaman gittiğimiz yere gelirmisin?
Murat:Tamam bende sana anlatırım orda.(kaparlar)

Nesrin:Noldu Murat?
Murat:Hiç reklam ya şey anne Leventle her zaman buluştuğumuz yere gidicem ama bu gece burda kalıyorum.
Nesrin:Tamam oğlum.

Murat çıkar. Yarım saat geçer Leventle buluşurlar.

Levent:Önce sen anlat.
Murat:Selin bana mesaj attı Levent al bak burda..
Levent:seni görmeyi istiyorum ama aramızda engeller var üstelik bu kadar rahat olma bırakma kendini. Ne bu Murat?
Murat:Bilmiyorum. rahat bırakma derken neyi kastediyor?
Levent:(selinin mezarını hatırlar) dikkatli olun annem sıradan bir insan değil! rahat olmayın bu kadar!
Murat:Levent?
Levent:Murat dikkatli ol.
Murat:Tamam da niye dedin böyle?
Levent:İçimden geldi. Murat..bende sana bişiyler anlatıcam.
Murat:Dinliyorum Levent.
Levent:Ben bugün Selinin mezarına gittim. ona Muratı rahat bırak dedim. sonra Selin belirdi ve bana Levent! korkma artık Murata ben olduğum sürece kimse yaklaşamaz ama ben artık onun sevgisinden yoksun kalıyorum ve ben yoksun kaldığım sürece onu koruyamayacağım...dikkatli olun annem sıradan bir insan değil! rahat olmayın bu kadar! dedi.
Murat:Bende geçen gün Saimeyi gördüöm mezarda tartıştık.
Levent:Murat nolur dikkatli ol o kadın iyi değil.
Murat:Sen canını sıkma Levent ben kendimi koruyabilecek yaştayım.

Hasret ve Nazar uyuyorlardır. Hasret bir rüya görür.

Rüyada selin ve hasret vardır.konuşuyorlardır.

Selin: Hasret! seni buraya çağırdım ama bu anlatacağım şeyler senin, benim ve Muratın hayatını etkileyecek nitelikte.

Hasret:Anlat hadi meraklandım.
Selin:Murata bişi olucak onu sen koruyabilirsin. Ben koruyamam...ben melek değilim sadece bir ölüyüm o kadar. Onu sadece ama sadece sen engelleyebilirsin. Yani annemi!
Hasret:Selin bu dediklerin doğru mu?
Selin:Nolur Murat bu tarafa erkenden gelmesin benim gibi...onun yaşaması gereken uzun bir ömrü var Hasret...(gider)
Hasret:Hey! hey hey dur nereye gidiyorsun? gitme Selin!!

Hasret çığlıklar içinde uyanır.

Hasret:Aman tanrım! nasıl bir rüyaydı o öyle...(düşünür) Selin...Murat...uzun ömür...anne...allah kahretsin ya sabah hemen Muratın yanına gitmem gerekiyor. artık söylicem ona da!

Ertesi sabah....

Murat ve annesi kahvaltı yapmaktadır.

Murat:Sen bir yere mi gidiceksin böyle giyinmişsin?
Nesrin:Evet arkadaşımla buluşucam.
Murat:Bende okula giderim.
Nesrin:Tamam o zaman ben çıkıyım.
Murat:Tamam anne.

Nazar ve Hasret kahvaltı yapıyorlardır.

Nazar:Dün gece çığlık atan sen miydin?
Hasret:Evet kabus gördümde.
Nazar:Geçicek merak etme geçicek...
Hasret:İnşallah ama bu konuyu Muratla konuşmam gerekiyor.
Nazar:En doğrusunu yaparsın...

Aradan 2 saat geçer. Murat, üstünü değiştirir ve kitaplara göz atmaya başlar. O sırada Hasret üstünü değiştirip taksiye biner. Murata doğru yol almıştır o sırada Saime evin önünde Muratın çıkmasını bekler...

Hasret: Biraz daha hızlı gidebilir miyiz?
Taksici:Peki hanımefendi.

Murat, merdivenlerden aşağıya inmeye başlar.Hasretse ona yetişmeye çalışıyordur.Birşeyler olacağını sezmiştir çünkü....

Nakiye:Aaa valla kekimden sana yedirmeden çıkartmam seni.
Murat:Ben tokum ama başka zaman yesem?
Nakiye:Aaa lütfen ama
Murat:Nakiş lütfen...

Hasret eve yaklaşmıştır.

Murat:Tamam Nakiş sıkma canını bir dahakini yerim hemde hepsini yerim gerçekten
Nakiye:Tamam ama yicen söz mü?
Murat:Söz. hadi ben çıkıyorum Nakiş.
Nakiş:Baybay.
Murat:Bay.

Murat dışarı çıkar. tam kapıya doğru yürümeye başladığında Hasrette sokağa gelir. Ama taksinin lastikleri patlar. Bu sırada Hasret koşmaya başlar ve Saime Muratın önüne dikilir.

Murat:Gene ne var?
Saime:Bişi yok...yada dur...var sanırım...(silah çıkarır) aa çantamda ne buldum!
Murat:S..s..saime delirdin mi sen? bırak o silahı!
Saime:Evet delirdim senin yüzünden kızımı yani Selini özlüyordun ya bak beraber olucaksınız gene.
Murat:Saime bırak o silahı.!!
Saime:Elime aldım mı bırakmam.
Murat:İyi vur beni o zaman istediğinde bu değilmiydi zaten. Daha iyi bende bu hayattan kurtulmuş olurum zaten başıma gelmedik olay kalmadı yaşamım boyunca.
Saime:Demek ölmek istiyorsun ha!

Hasret evin tam çaprazına gelir.

Hasret:Muuuraaaattt!!

Saime:Elveda Murat! (Muratı vurur)

Hasret:Haayıırrr!
Saime:(Silahı atıp kaçar)
Hasret:(muratın yanına gelir) Muraatt aç gözünü nolur aç Muraatt!
Murat:(çok ama çok zorlukla) s..s..se.seni s..s..s..ee.viyorum h..hasret.
Hasret:Konuşma Murat yorma kendini yardıım ediiinnn!
Murat:(gözleri kapanır ve kendini bırakır)
Hasret:Yo..yo yoo haaaayırr ölemeezsiin Muraaatt!! kendine gel nolur Muuraaaattt!!!!

Bölüm sonu..........FİNAL BÖLÜMÜ YAKINDA!
krissehrob
Erişilmez Üye

krissehrob

İlgi alanları : Müzik,Sinema,Kitap okumak,dizi.....

Durumunuz : ELa ve ZeynepLe kopuyoruz=)

Teşekkür Sayısı : 1706

Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 6:06 pm

ayy bastı bni heyecan haaaaa geLsin artık şu finaL=)
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 7:29 pm

Gülümseme yorum için çok sağol yorum alınca daha iyi moral oluyo =)
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 7:38 pm

Ayrılmayacağız Final özeti!!!(20.bölüm)

Murat vurulmuştur ve ağır yaralıdır. Doktorlar artık yapacak birşeyleri kalmadığı için Muratı sürekli uyutuyorlardır. Bu sırada Saime olaydan sonra evine koşar ve silahıyla kendini vurur. Hasret perişan olmuştur. Levent ve Nazar ne kadar korksalarda Hasret için ona belli etmiyorlardır. Levent, Saimeyi bulmak için yemin etmiştir ama Saimenin evine gittiğinde onu vurulmuş olarak bulur. Bu sırada Muratın durumu çok daha ağırlaşır. Hasret, olanların suçlusunu kendi olarak görüyordur. Ve hastane odasında intahara kalkışır. Nazar, Muratın yanına gittiğinde Muratı orada göremez. Doktorlar Nazar ve Hasrete çok acı bir gerçeği söylerler ve yıllar geçer.....
krissehrob
Erişilmez Üye

krissehrob

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:58 am

aLLahım özeti okurken herşey gözümün önüne gLdi haaaa aLLah aşkına yaz şunun sonunu Lütfen=)=)=)
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:00 pm

Final fragmanı!! 20.bölüm

Doktor: Artık yapacak birşey kalmadı Hasret hanım. Kurşunu kalbinden yemiş bu çok ama çok tehlikeli yaşıyor ama sürekli uyutmak zorundayız yaşama şansı var tabi ama siz herşeye karşı hazırlıklı olun...
Hasret:Çok mu kötü?

Polis: Karaciğerine vurduğu tek kurşunla hayatını kaybetmiş. Yani intahar vakası.
Levent: Hasret...Saime öldü...intahar etti...(telefonla hasreti aramıştır)

Doktor:Levent bey durumu iyice ağırlaştı. Bunu Hasret hanıma söyleyemedim. Ama siz bilin.
Levent:(gözleri dolar) Yaşama şansı yok mu?

Hasret:Herşeyin suçlusu benim. Ben yetişemedim Murata veya onu göndermeyedebilirdim annemlere.
Levent:Suçlu Saime ve o öldü.

(Hasret, pencereden ayağını sarkıtmaktadır)

Levent: Hasret napıyorsun sen!

Doktor:Biz gereken herşeyi yaptık. Tıpta nadiren kullanılan aletleri kullandık ama Murat bey....
Nazar: Hasret...gel otur.
Hasret:Yoksa...(yere çöker) haayıırrr Muraaatt!!
Nazar:(ağlıyordur) ağla canım ağla...(birbirlerine sarılmış yere oturmuşlar ağlıyorlardır)
^^MeRve^^
Süper Üye
^^MeRve^^

İlgi alanları : Kitap okumak,müzik dinlemek

Durumunuz : İdare eder..

Teşekkür Sayısı : 657

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:05 pm

Çok heycanlandım çok
güzel yazıyosun
ellerine
ve emeğine sağlık...
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:36 pm

20.Bölüm Final bölümü= Hikaye sonu...

Hasret:(Ambulansı arar) Alo! yaralı var çabuk gelin(adresi söyler) Dayan Murat nolur!
Nakiye: Murat silah sesleri geldi sen iyi misin?(Murat ve Hasreti görür) Murat! (ağlamaya başlar) Muraat!
Hasret: Ambulansı aradım geliyor.
Nakiye: İmdaat yardım eden yok mu!!

Yarım Saat geçer. Murat ameliyattadır. Hasret ve Nakiye ağlıyorlardır.Levent arar.

Levent:Hasret noldu neden ağlıyorsun sen?
Hasret:Murat...
Levent:Noldu Murata? bişiymi oldu yoksa!
Hasret: Saime...vurdu onu...koştum ama yetişemedim ameliyatta şuan Nakiye'yle beraber bekliyoruz ama nolur gel Levent!
Levent:Olamaz! hemen.. hemen geliyorum.(kapar)
Nazar:Noldu Levent?
Levent:Murat vurulmuş! çabuk gidiyoruz Nazar!
Nazar:Ne! olamaz! yürü Levent hadi!

Hasret:(hıçkıra hıçkıra ağlıyordur) Ben Muratı kaybedemem...Ben bir kere daha kayıp yaşayamam...
Nakiye: Murat inatçı keçinin biri bunuda inatla yener...
Hasret: Umarım keçi inadı tutar burdada...

(Levent ve Nazar gelir)

Levent:Murat nerde? görebiliyor muyuz?
Hasret:(zorlukla) Ameliyatta hala çıkmadı...
Nazar: O kadar kötü mü?
Levent: Doktorlar bişi dedi mi? durumuyla ilgili?
Hasret: Hayır...

Nazar: Hasret...ağlamaktan perişan olmuşsun gel bir oda tutalımda uyu biraz he?
Hasret: Muratın iyi olduğunu duymadan değil uyumak gözümü bile kırpmam...
Nazar: Hasret...Muratın durumu iyiyse seni böyle görür üzüntüsünden dahada kötüleşir. Murat için lütfen Hasret...
Hasret: Tamam ama şimdi değil.
Nazar: Tamam canım.

(doktor çıkar)

Levent: Durumu nasıl?
Doktor: Kurşun kalbe çok büyük zararlar vermiş ama kuşunu çıkartmayı başardık. Yanlız...hayati tehlikesi sürüyor yaşama şansıda %10 onun için kendinizi en kötüsüne alıştırın...(gider)
Levent: Ulan Saime seni bulduğum yerde mahvedicem! cehennemin dibine kaçsan peşinden gelicem!
Hasret: Nazar duymadın mı neler dedi durumu çok kötü ölme şansıda var...(Nazara sarılıp ağlar)
Nazar: Hasret...belki bir umut doğar he? belki bir mucize doğar...
Hasret: Nazar duymadın mı neler dedi!
Nazar:Umudunu yitime sakın!(Levent giderken)
Nazar: Levent nereye? bizi yanlız mı bırakacaksın!
Levent:Yarım kalmış bir meseleyi kapatmaya gidiyorum!
Nazar:(Leventin yanına gelir) Bak Levent! Saimeyi bulmak için gidiyorsun biliyorum! Senin sevdiklerin için türlü türlü delilikler yapacağını da biliyorum. Levent! sakın aptalca bişi yapıp başını belaya sokma! bide seninle uğraşmayalım.
Levent:Merak etme delice bişi yapmayacağım.(Gider)
Nazar:Umarım...

(Saime attığı silahı alır ve eve gelir)

Saime:Ben...ben ne yaptım! kızım için adam öldürdüm...ama iyide yaptım...(ağlamaya başlar) Selin...hasretine dayanamıyorum artık! (silahı karaciğerine dayar) Dayanamıyorum! (kendini vurur ve yere yığılır)

Yarım saat geçer. Levent Saimenin evinin önüne gelir.Kapıyı açarak girer çünkü Saime kapıyı kilitlememiştir.

Levent:(bağıra bağıra) Saime! nerdesin lan! Saime! (saimeyi görür) Saime...(saimenin yanaklarına vurur) Saime uyan Saime! (Polis çağırır)
krissehrob
Erişilmez Üye

krissehrob

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 7:40 pm

aLLAhım devaaaaaaaaaaaaaaam öLdürme muratı sakın kız=)
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 9:05 pm

(Polisler gelmiştir)

Polis:Karciğerine aldığı tek kurşunla hayatını kaybetmiş. Yani intahar vakası. Bu arada siz ne zaman buldunuz onu?
Levent: 20 Dk falan oldu. Geldiğimde aynı bu şekilde kanlar içinde yatıyordu. Yanaklarına vurarak kendine getirmeye çalıştım ama ölmüştü.
Polis: Saime ....(soyadını bilmiyorum) sabıkası yok.
Levent: Arkadaşım Muratı vurdu. Şuan kendisi ağır yaralı olarak hastanede yatıyor. Olaydan sonra gelmiş olaki kendini vurmuş.
Polis: Peki siz benimle beraber merkeze geleceksiniz. İfade vermek için.
Levent: Peki.

(Merkeze giderler. Hasret, kendisi için tutulmuş odada uyuyordur. Nazar ve Nakiye hastanede bekliyorlardır. Nesrin gelir)

Nesrin: Murat! nerde Murat Nazar?
Nazar: Şuan yoğunbakımda.
Nesrin:(ağlamaya başlar) Durumu?
Nazar: Tamam anlatıcam ama oturun.
Nesrin: Anlat Nazar.
Nazar: Kurşun kalbine gelmiş. Çıkarttılar. Yoğunbakımda ama yaşama şansı %10...
Nesrin: Hayır olamaz Muuraat!
Nazar:Sakin olun henüz umutlar bitmedi ama.
Nesrin:İnşalah kurtulur. Allahım onu bana bağışla nolursun...ben oğlumu kaybedemem...evlat acısını yaşatma bana allahım!(hasret gelir)
Nazar: Hasret. Uyandın mı?
Hasret:Anne!
Nesrin: Hasret! (sarılıp ağlamaya başlarlar)
Nazar:Nolur böyle yapmayın umudunuzu nolursa olsun yitirmeyin.(gözleri dolar) biliyorum çok zor ama.(Nazarda sarılıp ağlamaya başlar)

(Levent merkezdedir. İfade veriyordur.)

Polis: Arkadaşım Hasret Turalı beni aradı. Murat Turalının vurulduğunu söyledi. Bende hemen hastaneye gittim. Sonra onu vuran kişinin Saime olduğunu öğrendim ve evine gittim. Onu yerde kanlar içinde görüp polis çağırdım. İfadenizde değişiklik yapmak istiyor musunuz?
Levent:Hayır.
Polis: O zaman şuraya bir imza atın.
Levent:(imzasını atar)
Polis: Gidebilirsiniz.
Levent: Sağolun.(kapının önüne çıkar ve hasreti arar)

Levent:Hasret iyi misin?
Hasret: Evet.
Levent: Muratın durumu nasıl?
Hasret: Aynı.
Levent: Hasret..saime...öldü...intahar etmiş. Ben polis merkezindeyim ifade verdim oraya geliyorum şimdi.
Hasret: Tamam.(kapar)
Nazar:Noldu?
Hasret:Saime...intahar etmiş..ölmüş...
Nazar:Hi!
Nesrin: O yaptı değil mi?
Nazar:Evet o yapmış.
Nesrin: Bende öteki tarafta onu bulunca...
Hasret: Olsun ama öldü anne.
Nesrin: Hasret...sende olmasan nasıl dayanırdım...
Hasret: Ben bile zor dayanıyorum...Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum...
Nazar: Bense hala umudumu yitirmiyorum. Ya belki bir mucize doğar.
Nesrin: Dediğin gibi olur inşallah.
Nazar:İnşallah.

(Levent gelir)

Levent: Kızlar? iyi misiniz?
Hasret: Biraz zor olsada dayanmaya çalışıyorum.
Nazar:Aynen.
Levent: Nesrin...sen iyi misin?
Nesrin: Hayır Levent...değilim...korkuyorum...
Levent:Korkma Nesrin...bir umut doğar belki...keşke görebilsek...
Nazar: Görebiliyoruz ben az önce gördüm ama camdan görünüyor. İçeri almıyorlar.
Levent: Tamam ben bakayım.
Hasret: Bende gelicem!
Levent: Tamam gel hadi.
Nazar:Bende Nesrinin yanında kalayım.

(Levent ve Hasret, Murata bakıyorlardır.)

Hasret:Her sabah doğan güneş bir sabah doğmaz oldu...Elleri ellerimden kayıp giden yıldız oldu...giderken bıraktığın renkler siyah oldu...

Levent:Hasret...Murat ölmüş gibi konuşma hala ölmedi sonuçta...
Hasret: Yaşama şansı çok az...
Levent: Ama böyle yaparsan olmaz sen hep bir umut tut içinde...
Hasret: Olmuyor...yapamıyorum...(yere çöküp ağlamaya başlar) Başımıza gelmedik olay kalmadı Levent...Murat senle kaza geçirdi...ben kaçırıldım...Muratta o tuzağa düşüp kaçırıldı...Cihan beni ve Muratı silahla kovalayıp vurdu... arabamız uçurumdan denize uçtu...şimdide Saime yüzünden vuruldu...ölmesi her an kapıda..(hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar)
Levent:(bağırır) Hasret! kendine gel artık! kimsin sen unuttun mu! en inatçı müzisyen piyanist Murat Turalı'nın karısısın...gurur duymalısın kendinle Murat inatçıdır. Gitmez! gidemez...(ses tonu alçalır) gitmez...
Hasret:Levent...bu günler ne zaman geçicek?
Levent: Allah ne zaman takdir ederse...
Hasret: Zor bir sınavdan geçiyorum şu an...
Levent: Gene geçiceksin kalmayacaksın o sınavdan...her durumda dayanıyorsun...Hadi Hasret gidelim artık...
Hasret:Peki...

(gelirler)

Levent: Nesrin nerde?
Nazar: Çok kötüydü...doktorlar sakinleştirici yapıp uyutuyorlar..
Levent:Hıı..
Nazar:Nasıl bir değişiklik var mı?
Hasret: Yok...

(anons yükselir)

Doktor ....bey! Yoğunbakıma bekleniyorsunuz!

Hasret: Levent! Muratın yanına gidiyorlar bişiymi oldu?
Levent: Bilmiyorum koşun çabuk!

(yoğunbakım camının önüne gelirler. Muratın nabzı düşmüştür. Doktorlar düzeltmeye çalışıyorlardır. Perdeyi kapatırlar)

Hasret:Levent neden perdeyi kapattılar?
Levent:Bilmiyorum...
Hasret:(sesi boğulur)Levent...bişiymi oldu Murata?
Levent:....
Hasret:Konuşsana...
Nazar:Levent bişi söyle...
Levent:Bilmiyorum....

(doktorlar çıkar)

Hasret: Doktor bey...noldu?
Doktor:Önemli bişi yok nabzı düştü şimdi normal...Ama...
Hasret:Ama?
Doktor:Durumu dahada ağırlaştı...
Hasret:(bayılır)
Nazar:Hasret! hasret kendine gel!
Doktor:Arkadaşlar sedye getirin çabuk.

(hasreti hasta odasına götürürler)

Nazar:Levent...ya bende çok korkuyorum bakma Nesrin ve Hasrete belli etmedim ama...
Levent:Vallaha bende öyle bişi belli etmeyelim tek tutunacak dalları biziz çünkü...
Nazar:Haklısın ama bişi olmaz inşallah.
Levent:Nolur olmasın ben dostumu kaybedemem....

(Aradan 2 saat geçer. Hasret gözlerini açar. Dışarı çıkar. Nazar uyuyordur.)

Levent:Hasret. uyusaydın.
Hasret:Hayır...
Levent:Tamam nasılsın şimdi?
Hasret:İyi olmamı bekleme...zaten vicdan azabı çekiyorum...
Levent:O niye?
Hasret:Olanların suçlusu benim Levent...Ben Muratı göndermeyedebilirdim...koşup yetişemedim ama...
Levent:Tek suçlu Saime ve o öldü Hasret...
Hasret:Ben...ben odama gidiyorum...
Levent:Tamam birazdan gelirim bende.
Levent:Nazar...hayatım uyan...boynun tutulacak..
Nazar:Levent...Murat nasıl?
Levent:Aynı. ...gel seni eve bırakayım bir değişiklik olursa haber veririm sana...
Nazar:Tamam ama haber vereceksin.
Levent:Tamam gel hadi.

(Aradan 1 saat geçer.Levent oturmaktadır.Hasretse odadadır.Pencereden dışarı bakıyordur.Bir ara ayaklarını pencereden sarkıtır. Levent gelir.)

Levent: Hasret! napıyorsun sen!(hasreti belinden tutup çeker)
Levent:(gözleri dolar) Hasret! delirdin mi sen?
Hasret:Bütün suçlu benim...
Levent:Hayır senin suçun yok Hasret...

ERTESİ GÜN

(Herkes evindedir.Nazar ve Hasret hastaneye gelirler ama Muratı bulamazlar. Doktora sorarlar.)

Nazar:Murat bey nerede? normal odaya mı aldınız?
Doktor:Biz gereken herşeyi yaptık...Tıpta nadiren kullanılan aletleri kullandık...ama Murat bey...
Hasret:Yo yoo yoo lamaz hayıırr! Muraaatt!!
Nazar:Yoksa...olamazz!(ikiside yere çöker birbirlerine sarılıp ağlamaya başlarlar)Ağla canım ağla...
Doktor: Sözüm bitmedi ama...
Hasret:Morgtamı diyeceksiniz?(çok zorlukla söyler bunu)
Doktor:NORMAL ODADA
Hasret:Ne! n..n...nasıl yani?
Nazar:Doktor bey?
Doktor:Biz gereken herşeyi yaptık...Tıpta nadiren kullanılan aletleri kullandık ama Murat bey...
Hasret:Evet?
Doktor:Murat bey olumlu tepki verdi...kalp atışları..nabzı normale döndü..bunu nasıl başarabildiğine inanamıyoruz! mucize doğdu sanki...
Nazar:Ben demiştim Hasret!
Hasret:Görebilir miyiz?
Doktor:Evet ama uyuyor. Uyandırmadan görebilirsiniz.
Hasret:Nazar! (sarılırlar)
Nazar:Demiştim sana! gel gidip görelim...

(Muratın odasındalardır.)

Hasret: Murat....sen tam bir inatçı keçisin...inadın tuttu gene dimi?
Nazar:Yavaş ol uyanacak.
Hasret: Aferin sana Murat...sen böyle kurşunların peşinden gidecek bir adam değilsin kolay kolay bişi olmaz sana...inatçı seni..(nazarın telefonu çalar.)

Nazar:Alo?
Levent:Nazar Murat nasıl?
Nazar:İnanmayacaksın ama Murat normal odada!
Levent:Ne! n..n..nasıl ya?
Nazar:Bilmiyorum sadece uyuyor durumu çok iyi...
Levent:Bu..bu harika bir haber!
Nazar:Biz yanındayız şimdi..
Levent:Ulan Murat inadın tuttu gene!
Nazar:Nesrinide al gel.
Levent:Hemen!(kapar) Nesrin Murat çok iyi normal odada!
Nesrin:Ne! n.nasıl iyimi?
Levent:Evet sadece uyuyormuş.
Nesrin:Allahım şükürler olsun sana! oğlumu bağışladın bana çok teşekkür ederim.
Levent:E Nesrin hadi!
Nesrin:Ay tamam!

(Hastaneye gelirler.Murat gözlerini açar. Başında Leventi ve annesini bulur)

Murat:(uykulu) Anne...
Nesrin:Murat! oğlum iyimisin?
Murat:Evet iyiyim...en son Saime bana ateş etti..
Levent:Hasret koşmuş ama yetişememiş.
Murat:Hasrete bişyimi yaptı nasıl o iyi mi?(kalkmaya çalışır)
Levent:Hop hop hop Murat dur iyi Hasret yemek yiyor kafeteryada gelir şimdi.
Murat:Saime yakalandımı? kaçamamıştır yakalamışlardır. Onuda Cihanın yanına...
Nesrin:Oğlum Saime öldü...
Murat:Ne!
Nesrin:İntahar etmiş.
Murat:Ben..şaşırdım...
Levent:Kurtulduk...(hasret gelir)
Hasret:Murat...aşkım...iyi misin?
Murat:Evet.
Hasret:Çok korktum..doktorlar senin için yaşama şansı olarak %10 demişlerdi...
Murat:Yalan demişler...
Hasret:İnadın tuttu gene!
Murat:Ya aslında numara yaptım ben...
Hasret:Yaa numara!
Murat:O minnacık kurşun bana bişi yapamaz!
Levent:Kurtulman mucize ama!
Murat:Sahi?
Levent:Sahi.

3 YIL SONRA

Murat:Hayatım evi kapattın mı?
Hasret:Tamam kapıları camları kilitli.Ay durun o eşyaları bizim arabaya verin.
Murat:Yük olsun diye mi?
Hasret:Hayır değerli onlar...özellikle şu babamın getirdiği ayıcık.
Murat:Onu alalım haklısın.
Hasret:Bembeyaz bir sayfa açıcaz hayatım...
Murat:Evet...

EŞYALARI KAMYONA YÜKLETİP GİDERLER....

SON...
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 9:06 pm

senaryomu en baştan beri beğendiniz mi? yorumlar bekliyorum ve hep beraber senaryosunu site hayatına çok yakında geçiriyorum...Gülümseme
busraa123
Katılımcı Üye
busraa123

Teşekkür Sayısı : 136

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:13 am

ayyyy gercekten cok guzelll olmus super bir final oldu Gülümseme
tebrikler Gülümseme en basindan beri okuyordum senaryonu
bir an murat gitti diye dusundum ama yanildim Gülümseme
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:18 am

çok teşekkür ederim yorumun için beğendiğin içinde teşekkür ederim. Hep Beraberide okursun artık tavsiye ederim sana Gülümseme
busraa123
Katılımcı Üye
busraa123

Teşekkür Sayısı : 136

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:27 am

okurum tabii Gülümseme
krissehrob
Erişilmez Üye

krissehrob

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:39 pm

yha miLey bn sana ne diyim mükemmeL bi finaL oLmuş bnce öbür senaryoyuda hemen yaz sabırsızLıkLa bekLiorum çünkü eminim diğer arkadaşLarda öLedir=)
Miley
Israrcı Üye
Miley

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:48 pm

çok sağol beğendiğin için Gülümseme
sofia
Isınan Üye
sofia

Teşekkür Sayısı : 89

MesajKonu: AşK AcIsI   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:19 pm

Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 60699 artık bitti bütün acılar bitti amam süper olmuş ellerine salık....
tatlı cadı
Yeni Üye
tatlı cadı

İlgi alanları : gönülçelen dizisi

Teşekkür Sayısı : 13

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:35 pm

valla ya tam en güzel yerinde reklama girdi Neutral
tatlı cadı
Yeni Üye
tatlı cadı

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 9:21 pm

way bea maceradan maceraya atlıyolar süper bişimiş Gülümseme
tatlı cadı
Yeni Üye
tatlı cadı

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 2:31 am

vay bee anlaşılan süper bi bölüm olcak hasrette deli mi sihanın onu öldürceğini bilio inadına peşinden gidio Sırıtma
tatlı cadı
Yeni Üye
tatlı cadı

MesajKonu: Geri: Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz   Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 6:08 pm

süper olmuş harika bir son . . . .

Ayrılmayacağız... En Heyecanlı Bölümler Hangileri Yazıyoruz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7