Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Aşkın Tam Ortasında 110Aşkın Tam Ortasında 211Aşkın Tam Ortasında 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Aşkın Tam Ortasında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
₪Kristal KéLébék₪
Erişilmez Üye

₪Kristal KéLébék₪

İlgi alanları : ÜmitİbrahimKantarcılar | & | ÇakılTaşları

Durumunuz : 5'iBirYerdeyiGeriİstiyoruz.

Teşekkür Sayısı : 6315

Rep Puanı : 112

Aşkın Tam Ortasında Empty
MesajKonu: Aşkın Tam Ortasında   Aşkın Tam Ortasında Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:22 pm

Tanıtım=

Aşkın Tam Ortasında

Ahhh kalk Sevil çabuk kalk! Lise Sonun ilk günü! Heyecan var mı peki? Hmm cık yok zaten herkesi tanıyorum ne heyecanı yhaa Seneye her şey bitiyor demek dağılıyoruz yeniden Ama ilk okulda dağılmadık hepimiz aynı liseye düştük hatta aynı sınıfa bile aslında birkaç itirazdan sonra aynı sınıfa düşmüştük =) Bu son senemizse eğer yapmam gereken son bir şey daha var! Söylemeliyim ona bu sefer söylemeliyim hadi bi cesaret sevil! Telefon mu çalar sabahın köründe yhaa yok yok ben doğru düzgünce hazırlanımıcam bu sabah aynanın karşısından çekilip telefonu elime alıyorum aaayyy o arıyor ne dicekki sabah sabah bişi mi oldu yoksa ne olucak yhaa günaydın dicektir neden desinki?? Bunu öğrenmenin tek yolu var Sevil hadi aç şunu!!
-Ekrem
E;Günaydın prenses
-Günaydın =)

Biz Beşimiz ilk okul 6.sınıftan beri kankayız,başta aşk meşk olmıcak demiştik! Söz vermiştik! Ama bu sözü dinlemedim,dinleyemedim hem tek ben değil Ayçinde öyle! Çokmu şıp sevdiyiz acaba? Ama öyle olsaydı 7 yıldan beri neden onları sevelim ki,neden seveyim ki? Ayçin demiştim evet kankaların gülü o Biricik dostum her şeyim 12 yaşından beri tek sırdaşım tabii Annemden sonra =) Grubun dedikoducu kızı benim ise Birtanem
Gülüşlerin prensi,utangaç karizmamız bizim Cenker! Tek kelimeyle lokum gibidir o , grubun utangaçıdır ve bu utangaçlıklarıyla Ayçini etkilemeyi başarabilmiş biri! Grubun lokumu benim çikolatamdır!
Cihan! Grubun en aklı başında adamıdır1 Adam mı biraz büyük oldu sanki gencidir desem =) İşte onun aşkmış meşkmiş hoşlanmaymış filan hiç ilgisi yoktur! Ders’ ders! Ders! Aklı fikri matematik,fizik,biyoloji,tarih sorun istanbulun keşfini anlatsın 2 dakikada keşfimi dedim ben !! Tamam yha tarihle ilgim yok evet yanlış söyledim dilim sürçmüş ayh parmağım sürçüvermiş =) Grubun Lideri,Benim zeka küpümdür o!
Ekreeemmm!!!! Ona ne desemki ben şimdi! Yakışıklı,tatlı,karizmatik,esprili,komik,zeki desem yalan olur =) Her bir şey var onda ama ben onun sadece kardeşi kadar yakını olan kankası Sevilim! Yada Prensesi aslında pek sevil demez bana aklına ne gelirse onu kullanır bazen Prenses bazen capon gülü bazen ise gıcık inatçı keçi vb Her gün farklı bir ruh hali vardır Grubun Karizması benim ise Prensim!
İşte biz bu kadarız aa Ekremi unuttum ben
-Ekrem!
E;Günaydın Prenses
-Günaydın =)
E;Aşağı inde bi yüzünü görelim be dünyaz güzeli kaç gündür mahrumuz o gözlerinden
-Ta-ta-tamam geliyorum
E;Bek-bek-bekliyorum =) haha
-Zevzek!
Ayy suratına mı kapattım ben şimdi onu!

Çakıl taşları koliğiyim. bilenler bilir. (: sevilin dilinden anlatıyorum.
yorumlardans onra 1. bölümü eklicem. (:
missy66
Isınan Üye
missy66

Teşekkür Sayısı : 91

Rep Puanı : 0

Aşkın Tam Ortasında Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Tam Ortasında   Aşkın Tam Ortasında Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 5:51 pm

ıyy boook =)

Aşkın Tam Ortasında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
1 sayfadaki 1 sayfası