Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları 110Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları 211Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları 110Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları 211Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
.cnsL.
Star Üye
.cnsL.

Teşekkür Sayısı : 858

Rep Puanı : 4

Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları   Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 9:41 am

İlk yorum benden Gülümseme

Bu dizideki en büyük eksiklik Hasret-Murat aşkının tam olarak anlatılamaması...Geçen sezon biraz biraz anlatılıyordu. Muratın Hasretin hatalarını görmezden gelmesi vs vs vs ama bu sezon öyle şeyleri göremedim ben Üzgün
Bunda oyuncuların bir suçu yok, tek suçlu senaristler. Çünkü Cansel özellikle aşk acısı çeken birini çok güzel canlandırıyor, izleyiciye o duyguyu fazlasıyla yaşatıyor. Hatırla Sevgiliyi izleyenler ne demek isrediğimi çok iyi anlar...Hatırla Sevgilide de çok uzun ayrılıklar oldu ama Ahmet-Yasemin aşkı her bölümde gittikçe artıyordu.
Gönülçelen de ne Hasretle birlikte tekrar hayata dönen Muratı ; ne de müzikle birlikte gerçek aşkı bulan Hasreti tam anlamıyla işleyemediler.
Dünkü bölümde Hasretin o müzisyene karşı Muratı savunması güzeldi ama devamını getirmedi Levente de bişeyler söylemesi gerekirdi ama hiç bişey söylemedi Sinirli
Bence son sahne de daha etkili olabilirdi...Onun için ailesini bile karşısına aldığı kişiye gözünün önünde evlenme teklif ediliyor Murat sadece çekip gidiyor bu kadarmı yani???
BL00M
Yeni Üye
BL00M

Teşekkür Sayısı : 1

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları   Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:08 pm

Bence; Murat, gururuna karşı gelemediğinden ötürü çekip gitti. Ama Hasret'in ne cevap vereceğini de duyup öyle gitmesi bence daha iyi olurdu.
Hasret'in böyle bir teklife hemen cevap vereceğini sanmıyorum.
1. sezonda Murat iyi çocuk, Levent de ne yaptığı doğru dürüst belli olmayan Murat'ı kıskanan sözde dost olarak gözüküyordu fakat 2. sezonda ağırlıkla dizi Levent ve Hasret'in üzerine yoğunlaştı ve bu konumda Murat Kıskanç, kibirli kişilik olarak gözükmeye başladı.
Ayrıca Murat ve Levent'in arasındaki tamamen çıkar ve kıskançlık üzerine kurulmuş saçma sapan arkadaşlık ilişkisinin bu teklifin duyulmasından sonra sarsılmasını umut ediyorum. Ve Nesrin'in, Hasret'le Levent'in sadece 1 günlük gittikleri tatili fazlasıyla abartıp Murat'a yetiştirmesi bence hiç hoş bir davranış değildi.
(Tabiki bu yorumlarımın hepsi sadece senaryo üzerine, yani oyunculara karşı hiçbir antipatim yok, lütfen yanlış anlaşılmasın.)
Tabi klavyesi olan yorum yazıyor, herkes de eleştirmen olmuş diye düşünülebilir ama bunlar benim görüşlerim ve kimse de savunmak ya da karşı çıkmak zorunda değil. Göz
zeyneptuğçe
Isınan Üye
zeyneptuğçe

Teşekkür Sayısı : 94

MesajKonu: Geri: Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları   Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 6:45 pm

.cnsL. demiş ki:
İlk yorum benden Gülümseme

Bu dizideki en büyük eksiklik Hasret-Murat aşkının tam olarak anlatılamaması...Geçen sezon biraz biraz anlatılıyordu. Muratın Hasretin hatalarını görmezden gelmesi vs vs vs ama bu sezon öyle şeyleri göremedim ben Üzgün
Bunda oyuncuların bir suçu yok, tek suçlu senaristler. Çünkü Cansel özellikle aşk acısı çeken birini çok güzel canlandırıyor, izleyiciye o duyguyu fazlasıyla yaşatıyor. Hatırla Sevgiliyi izleyenler ne demek isrediğimi çok iyi anlar...Hatırla Sevgilide de çok uzun ayrılıklar oldu ama Ahmet-Yasemin aşkı her bölümde gittikçe artıyordu.
Gönülçelen de ne Hasretle birlikte tekrar hayata dönen Muratı ; ne de müzikle birlikte gerçek aşkı bulan Hasreti tam anlamıyla işleyemediler.
Dünkü bölümde Hasretin o müzisyene karşı Muratı savunması güzeldi ama devamını getirmedi Levente de bişeyler söylemesi gerekirdi ama hiç bişey söylemedi Sinirli
Bence son sahne de daha etkili olabilirdi...Onun için ailesini bile karşısına aldığı kişiye gözünün önünde evlenme teklif ediliyor Murat sadece çekip gidiyor bu kadarmı yani???
çok iyi anlatmışsın aynen katılıyorum
tubacansel
Yeni Üye
tubacansel

İlgi alanları : dans

Durumunuz : bekar

Teşekkür Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları   Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 6:50 pm

levent beni sinir etti arkadaşını arkasından vurdu . murat hasretin yanına geldi ama hep levent yüzünden oldu hep.. ama benim için önemli olan hasret ve murat onları çok seviyorum valla onlr benim için çok önemli ve barışmalarını istiyoruzzz ♥♥♥hasret ♥murat ♥tuba ♥cansel
http://mymelody_craf_angel@hotmail.com
elma98
Yeni Üye
elma98

Teşekkür Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları   Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:19 pm

yeter artık bütün klasik türk dizileri gibi olmasın buda farklı olsun.hasret muratla değilde leventle olsun biraz farklılık istiyorum.hasretin salak olması beni deli ediyor. murat o kadar kötülük yapsın buda hiç bişey olmamış gibi peşinden koşsun,en azında levet bu kıza iyi davranıyo ona yardım ediyo. Neutral
(^^^^beyza^^^^)
Yeni Üye
(^^^^beyza^^^^)

Teşekkür Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları   Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 6:58 pm

bu dizide hasret ve murat aşkının daha fazla ilerlemesini istiyorum böle olmaz ama ilerlemiş biraz . murat ve hasret evlensinler leventte çatır çatır çatlasın Gülümseme GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme

Gönülçelen 27.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
1 sayfadaki 1 sayfası