Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 110Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 211Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 110Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 211Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
× Hαcεя ×
Katılımcı Üye
× Hαcεя ×

Durumunuz : Aşa Ykukari Isayılır

Teşekkür Sayısı : 314

Rep Puanı : 3

Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Empty
MesajKonu: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:15 pm

Tuba Büyüküstün, Cansel Elçin, Ünal Silver, Ayda Aksel ve Günay Karacaoğlu gibi çok başarılı isimlerin yer aldığı Gönülçelen dizisi Hasret’in Annesi ile tren garında buluşması ile sezon finali yaptı.
16 bölüm gibi kısa sürede çok geniş bir izleyici kitlesine sahip yeni sezonda ki yeni bölümler beklemye başlanmışken dizi önünde ve arkasında çalışan bazı
Gönülçelen emektarları ile ilgili haberler okuduk. Henüz Asis Yapım‘dan bir resmi açıklama gelmedi ama anlaşılan o ki yeni sezonda bazı oyunuclar ve Gönülçelen‘in arkasındaki bazı sessiz kahramlar yer almayacak…
Bir süre önce çeşitli magazin sitelerinde ve medyada dizide Burhan Karakterini canlandıran Ünal Silver ve Cansel Elçin arasındaki bazı tatsız olayların yaşandığı aksettirilmişti. Haberin doğruluğundan hiç bir zaman emin olamadık. Ama bugün basına yansıyan bu yeni haber, bazı şeylerin yolunda gitmediğinin habercisiydi…
Ortada gerçekten izlenesi bir yapım var… Bu doğru… Ama bu yapımın ortaya çıkmasında bazı sıkıntıların olduğuda bir gerçek… Bu habere göre Ünal Silver yeni sezon bölümlerinde yer almayacakmış. Anlaşmasını yenilememiş… Oyunuclardan Ayşe Şule Bilgiç’de son üç bölümdür
Gönülçelen dizisinde rol almıyor. Habere göre Ayşe Şule Bilgiç‘de sette ki bazı sıkıtılardan dolayı diziden ayrılmış. Murat’ın annesini oynayan değerli oyuncu Ayda Aksel‘de yeni bölümlerde rol almak istemediğini belirtmiş. Ki bize göre eğer geçek ise set arkasında çalışan çok değerli isimlerin de ayrılıkları söz konusu… Hatırla Sevgili Ve Bu Kalp Seni Unutur mu? dizilerinin kalemi Nilgün Öneş, Gül Dirican ve Setaç Ergin‘de bunda sonraki bölümlerde yazmama kararı almışlar.Bu ekibin yerine Muharrem Buhara ile devam edilmesine karar verilmiş.
Gönülçelen dizisinin belki de en önemli kayıplarından biri de Cevdet Mercan olacak… Şayet haber doğru ise Gönülçelen masalının çok önemli mimarlarından Cevdet Mercan, çekeceği sinema filmi için diziden ayrılacakmış. Cevdet Mercan özellikle masalsı anlatımların usta yönetmeni olarak adeta ekranı sihirliyordu. Gönülçelen‘in kısa sürede bu kadar başarı sağlamasında bu yönetmenin payı büyükdü… dizinin bundan sonra ki bölümlerini yönetmen yardımcı olarak dizide görev alan Serkan İpekören yönetecek. Aslında bu ismin yönetmen koltuğuna oturması içimizi rahatlatıyor ama Cevdet Bey’in sihirli dünyasının yokluğu diziye ne denli zarar verir bunu zamanla göreceğiz…
Sezon finali ile başlayacak bekleyiş.. başka bir bekleyişe dönüştü. Umarız bu çözülme bir an önce durur ve oyuncular ikna edilir. Diziden ayrılmak isteyen bu oyuncular,
Gönülçelen dizisinin çok önemli karakterleri… Her bir karakterin hikayesi zevkle izlenirken yeni karakterlerin yada aynı karakterlere yeni oyunucların sunulması mutlak suretle ahengi etkileyecektir.
Sezonun sonuna doğru, ekrana merhaba dese de özellikle rüya kadrosu ile çok kesim tarafından benimsenen bu grubun dağılması bir çok dizi fan’ını üzüntüye boğuyor.
Gönül ister ki bu mevcut kadro ile en az 2 sezon daha ekran yolculuğu devam etsin… Ama güzel görünen bazı şeylerin arkasında yaşananları göremiyoruz… Bu ayrılıklar gerçekleşirse dizinin geleceği ne denli etkilenir bunu kesitiremiyoruz ama mevcut izleyicinin yeni seonda içinin burkulacağını görebiliyoruz

|»Ela«|
Erişilmez Üye

|»Ela«|

İlgi alanları : müzik dinlemek,kitap okumak,gezmek vs. :D

Durumunuz : idare ediyoruz işte :D

Teşekkür Sayısı : 2969

Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:20 pm

keşke yine aynı kadro ile devam etse... Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 967395
paylaşım için teşekkürler.
missy66
Isınan Üye
missy66

Teşekkür Sayısı : 91

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:00 pm

inşallah olaylar tetlıya bağlanır Gülümseme inşallah yeni sezonda aynı kadroyla karşımıza çıkarlar Göz
murat&hasret
Star Üye
murat&hasret

İlgi alanları : senaryo,müzik,basketbol,futbol

Durumunuz : gayet iyi:)

Teşekkür Sayısı : 759

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 6:58 pm

inşallah arkadaşlar.heppimizin isteği bu inş istediğimizde olur.
paylaşım için tşk
Mardin Gülü
Süper Üye
Mardin Gülü

İlgi alanları : bülent çetinaslan<3murat yıldırım<3 emre aydın

Durumunuz : KARIŞIK

Teşekkür Sayısı : 698

Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:21 am

kötü bi durum gerçekten neyse teşekkürler hacercim
ipek_hmlc
Yeni Üye
ipek_hmlc

Teşekkür Sayısı : 3

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:30 am

BU HABERİ BİR YERDE OKUDUM DOGRU MU BİLMİORMM !?

Hasret ve Murat Otogardalardı Hala Kimse Ses Çıkarmıyordu Sadece Tren Sesleri Vardı Çünkü Hasret Gülpembe Diye Bağırmıştı ve Ağlıyordu.Hasreti Gören Saime Kırılmışdı İçinde Bir Duygu Vardı Bu Duygu Sanki Hasreti Bırakırken gardaki duyguya benziyordu.Murat ise Hasret İçin Perişan Oluyordu Onun bu halini gördükçe içi Parçalanıyordu.Bir Zaman Sonra

Hasret:Murat Bak karşımda bi akşamda insanın bütün hayallerinin gerçekleşmesi mümkünmüş diye ağlıyordu.Murat Saimeye Kızmıyordu Hasrette öyle çünkü Hasret saimeye karşı hiç bir şey hissetmiyordu

Murat:Hasret.Biliyorum kırıldın kafan karışık ama bak karşında hadi hadi gir yanına konuş onla

Hasret:Tamam Tamam Gidiyorum der güç alabilmek için muratı yanağından bir kerecik öper ayağa kalkar ve sonunda yanına gider.Saime Yerdedir ve ağlıyordur.

Hasret:Anne.Annem.Neden bıraktın sen beni nasıl bıraktın babamı.hiç mi acımadın bize haa ben her gece ağlarken sen dev şatolarda keyif mi açtıyordun hee

Saime:Bildiğin gibi değil kızım

Hasret:sus konuşma sırası bende sen sus bırakda bırakda ben konuşayım neden ha neden haa söyle hiç için cız etmedimi hiç üzülmedin mi ne istedin benden .bırakcaksan neden doğurdun öldürseydin beni oordaa

saime:Kızım Bildiğin gibi Değil diyorum der ve tam hasret lafını kesiceken hasrete sadece dinle diye bağırır.Hasret Susar ve Saime Herşeyi En baştan doğumundan itibaren anlatır.

Hasret:Anne Diyebilmek isterdim sana o gül yüzünü okşamak isterdim annem olsun yaralarımı iyileştirsin terlediğimde sırtıma havlu koyan toplantılarıma katılan bir annem olsun isterdim ama olmadı imdi gelip bunları söylüyorsun ne yapayım ben ha ne yapayım

Saime:Kızım Artık ne yaparsan yap bana umrumda değil ister öldür ister bi köşeye at bırak gidiyim senin yüzünü gördüm yh bu bana yeter başka hiç bişi istemem

Hasret:Seni seviyorum Anne der ve saimeyle birbirlerine uzun bir süre sarılırlar Muratsa Sadece Ağlıyor ve olanları seyrediyordur.

Saime:Kızım benim gitmem lazım artık kalamam buralarda ama söz her hafta gelcem senn yanına ama gitmem lazım uralar artık bana dar geliyor

Hasret:gitmesen yanımda kalsan evimize gitsek bir aile olsak evimizi sen çekip çevirsen olmaz mı

Saime:Yok Kızın Olmaz Gitmem lazım der ayağa kalkarlar sarılırlar birbirlerini öperler ve saime gider

Hasret artık ağlamıyordur.Muratta öyle.Murat Hasreti Alır ve Göl Kenarına Götürür.

Murat:farkında mısın hasret artık burası bizimyerimiz oldu

Hasret:Evet evet Murat

Murat:hasret ben seni deliler gibi seviyorum biliyorsun değil mi
Hasret: evet. biliyorum.ne kadar sürecek murat nereye kadar artık konakta kalmamın bi nedeni yok gösteri bitti çalışmalar bitti artık bişey kalmadı der ve der ki son bile olsa ....muratı dudağından öper uzun bir süre bırakmaz çünkü muratı çok seviyordur.

Hasret:eve gidelim mi der
Murat:tamam aşkım der ve murat elini uzatır elini hasret verir ve eve giderler.
eve gelmişlerdir.Nesrin hanımla kapıda karşılaşırlar hasret hiç görmeden muratla odaya girerler bu arada murat anesine selam çakmış ve nesrin neye uğradını şaşaırmıştır.Odaya girerler ve hasretin yatağına otururlar .Hasret üstünü değiştirecektir ama odada murat vardır.

Hasret:Murat Kıyafetlerimi giyineceğim arkana döner misin bide bakmassan güzel olur
Murat :tamam der ve hasret giyinirken arkası dönüktür.hasret üstünü giyinmiştir murata sarılır seni sevciyorum der ve oturur.Murat hasretin bu sözlerine çok mutlu oluyordur ama ne yapacağını bilmiyordur.

Murat : Ben yukarı çıkıyorum iyi aşkamlar der ve hasreti yanağından öper ışığını kapatır.Murat o akşam uyumamış sürekli hasreti kontrol etmiştir.Üstü Açıldımı diye ama hasret gayet rahat uyordur.Sabah olmuştur ve hasret uyandığında annesini düşünüyordur.annesinin yüzünü doya doya görmüştür ve mutludur ama gittiği için mutsuz.Ama annesinin gelişini bekliyordur.Sabah kalkıp elini yüzünü yıkayıp dışarı çıkmıştır.Sabah daralmıştır dışarda oturuyordur.

Murat Hasretin odasına inmiştir hasretin yatağı derli topludur.aklına gitti gelmiştir giysilerine bakmıltır yokur.çünkü hasret sabah tüm eşyalarını toplamıştır.murat deliye dönmüştür ve

Murat:Hassssssrrrrrrrrrrrrettttttttttttttttttttttttttt diye bağırır. Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 182978 Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 182978 Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 182978 Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Askc
krissehrob
Erişilmez Üye

krissehrob

İlgi alanları : Müzik,Sinema,Kitap okumak,dizi.....

Durumunuz : ELa ve ZeynepLe kopuyoruz=)

Teşekkür Sayısı : 1706

Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 1:46 pm

yha bncede böLe oLmaz ama oLsa hiçde fena oLmasz hatta spr oLur ama napaLım bekLicez artık yeni sezonu=)=)
hasret_murat_elif
Isınan Üye
hasret_murat_elif

Teşekkür Sayısı : 71

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:19 pm

ya herşey inşallah tatlıya bağlanır aynı kadro ile devam ederiz
tubaelcin
Isınan Üye
tubaelcin

İlgi alanları : gönülçelen

Durumunuz : kendi halinde xD

Teşekkür Sayısı : 54

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:08 pm

bu haberin hepsi doğru değil bence,gazetede gördüm ayda aksel kendisinin diziden ayrılmadığını ve dizi setinde çekimlerin gayet neşeli geçtiğini flan beliritmiş ama
bu haberde yalan olabilir Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 388403
ayşenur
Katılımcı Üye
ayşenur

İlgi alanları : BURAK ÖZÇİVİT.CANSEL ELÇİN,ROBERT PATTİNSON <3<3<3

Durumunuz : sanane xD

Teşekkür Sayısı : 171

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:16 pm

zaten medya haberolsun diye bazen yalan haber yapabiliyo.belki bu da yalandır bilemeyiz.. Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları 388403
₪Kristal KéLébék₪
Erişilmez Üye

₪Kristal KéLébék₪

İlgi alanları : ÜmitİbrahimKantarcılar | & | ÇakılTaşları

Durumunuz : 5'iBirYerdeyiGeriİstiyoruz.

Teşekkür Sayısı : 6315

Rep Puanı : 112

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 8:24 pm

Sağol canım.
murat&hasret
Star Üye
murat&hasret

İlgi alanları : senaryo,müzik,basketbol,futbol

Durumunuz : gayet iyi:)

Teşekkür Sayısı : 759

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 4:06 pm

bildiim kadar AYDA AKSEL gitmiyor.bu haberin doruğuna bağlı.tşk
nadir
Israrcı Üye
nadir

İlgi alanları : diziler ve sarkilar

Durumunuz : idare eder

Teşekkür Sayısı : 485

Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları   Gönülçelen’de Ayrılık Rüzgarları Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 9:45 pm

paylasim ici teskur cnm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
1 sayfadaki 1 sayfası