Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 11017.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 21117.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 11017.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 21117.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

17.Bölüm Senaryosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
---hasretmurat---
Isınan Üye
---hasretmurat---

İlgi alanları : gönülçelen canselçin tuba büyüküstün

Durumunuz : gönülçelen hastesı

Teşekkür Sayısı : 58

Rep Puanı : 0

17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:45 am

atmıyorum her yerde ole yazıodu ama 20 ağustos kesin tarih hıh!!!
meliq
Isınan Üye
meliq

Teşekkür Sayısı : 79

Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:15 am

8 gün kalmış iyi bari 17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 815342
---hasretmurat---
Isınan Üye
---hasretmurat---

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 10:00 pm

bitti cuma baslıyooooooor oleey:)GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme
-'Mahmut
Banlanmış Üye
-'Mahmut

İlgi alanları : Futbol.Basketbol.Voleybo. bsiklet....xd

Durumunuz : Bazen öyle, bazen böyle, şu an şöyle...(huzurlu)

Teşekkür Sayısı : 3560

Rep Puanı : 36

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 10:18 pm

Başlıyor sonunda forumda iyice dengesizleştiniz ya dizi başladı bende biraz rahatlarım... 17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 518180 17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 518180
http://kollama.forummum.com/index.htm
---hasretmurat---
Isınan Üye
---hasretmurat---

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:11 pm

aynen süperrr oldu son 2 gün:)
tatlı cadı
Yeni Üye
tatlı cadı

İlgi alanları : gönülçelen dizisi

Teşekkür Sayısı : 13

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 8:01 pm

çok güzel olmuş devam devam . . . .
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

İlgi alanları : gönülçelen zilemek, bisiklete binmek

Teşekkür Sayısı : 62

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:10 pm

1.KISIM
Hasret hâla aynanın karşısında duruyordu,nedense çok mutluydu.Ama ara sıra aklına Selin geliyordu.Acaba Selin Murat'a Doğumgününde ne almıştı?Kesin çok pahalı bişey almıştır diye düşünüyordu.Sonra hediye'yi eline aldı hatta Murat'a vermemeyi bile düşündü,ama sonra vazgeçti.Murat beni ona pahalı hediye aldığım için sevmemeli,diye düşündü.Hasret kendine bir kez daha baktı,aynaya bakarak gülümsedi.Murat'ın ayak sesleri duyulmaya başlamıştı...
M:Hasret! Hasret! Hazırlanamadınmı hâla? Bak yukarıda herkes seni bekliyor.
Hasret merdivene doğru döndüğünde Murat karşısında duruyordur.Murat'ın âdeta gözleri kamaşır,fakat karşısında Hasret'i değil Selin'i görüyordur.
H:Murat hoca? Murat hoca? Yok bu böyle olmayacak. Alooo Murat Oca ordamısın?
M:Hıı?
H:Ordamısın diyom?
M:Hıhı evet. Hasreet konuşmana dikkat et.
H:Ay napıyım be taş kesiliverdin birden. Böyle bağırmasam hiç uyanmayacaktın.
M:Be değil.
H:Afedersin Murat Hoca.
M:Hasret?
H:Efendim?
M:Şey...sen...sen..
H:Ben?
M:Çok güzel olmuşsun.
H:Sahimi?
M:Evet hemde çook.
(Hasret yüzünün kızardığını farkeder.)
H:Sende çok yakışıklı olmuşsun.
M:Teşekkür ederim.Ayrıca senden bişey isteyeceğim bu akşam.
H:Buyur iste.
M:Bana bu gece sadece Murat desen?
H:Ama sen beni hocamsın olmaz ki.
M:N'olur Hasret sadece bu gece.Sen bana Hoca dedikçe aklıma iş geliyor ve bu gece iş ile alakalı
bişey duymak istemiyorum.
H:Peki sen nasıl istersen.
Hasret sevinmeye başlar 'belki bu bir işarettir'diye düşünür..'Belki Murat'ta beni sevmeye başlar zamanla'.Murat Hasret'in koluna girmesini bekler.Hasret Murat'ın koluna girince merdivenlerden çıkarlar.Salona yaklaştıkça ikiside heyecanlanmaya başlar,ve bu heyecanın neden kaynaklandığını bilemez her ikisi'de.İçeride onları bekleyen insanları düşündükçe:
Nesrin,Ethem,Levent,Nakiye,Gülnaz,Cihan,Kobra,Burh an,Bekir,Kadriye,Balçiçek,Nazar.....
İçeriye doğru adım attıklarında herkesin gözü onların üzerindedir.Herkes şaşkınlıkla kapıda ki iki genç insan'a bakıyordu, sanki onları ilk defa görüyorlardı.Bu iki gencin arasında ki uyum fark edilmeyecek gibi değildi.Sanki Prens ve Prenses'di bu gelenler.Nesrin'de herkes gibi şaşkınlıkla izliyordu olan biteni,ve sonunda kendine gelip sessizliği bozdu.
Nesrin:Ah oğlum benim Doğumgünün kutlu olsun.
M:Sağol annecim.
Murat'a yaklaşıp oğlunu öper ve Hasret'e döner.
Nesrin:Hasretciğim ne kadar'da güzel olmuşsun.Elbisen çok yakışmış.Hele saçların mükemmel.
H:Teşekür ederim Nesrin hanım.Elbise için'de çok sağolun.
Birden Murat herşeyi anlar.Annesinin Hasret'e son günlerde neden iyi davrandığını,Hasret'in gittikçe Selin'e benzemesinin onu neden rahatsız etmediğini ve en önemlisi neden Hasret'i bu evde istemediğini defalarca söylememesini.Hasret'in Selin'e benzedikçe Murat'ın ona daha mesafeli davranacağını düşündüğü için.Ama Murat nedense tam tersini hissediyordu.Hasret gittikçe daha da hoşuna gitmeye başlıyordu.Murat Hasret'e bağlanmıştı sanki.Hasret bir iki saat mahalleye gitse bile onu özlediğini farkediyordu,hatta Levent'ten bile kıskanmaya başlamıştı.
Aklını bu düşünceler kurcalarken Murat koltuğa oturduğunu farketmemişti bile.Herkes konuşmaya başlamış,her kafadan bir ses çıkıyordu ve herkes toplanıp masa'nın etrafına oturmuştu.Bir tek Murat hâla koltuk'ta oturuyordu aklını karıştıran düşüncelerle.Hasret sessizce yanına oturup Murat'ın elini tuttu.
H:Murat? Murat? İyimisin?
Murat Hasret'in sıcaklığını hisseder ve kendine gelir.
M:Hıhı iyiyim. Biraz temiz hava'ya ihtiyacım var sadece.
H:Benim'de gelmemi istermisin?
M:Evet.
İkisi beraber kapının önüne çıkarlar.Murat bir şey söylemek için ağzını açar fakat bişey diyemez.Hasret'e bakmaktan vazgeçemez.Sonun'da dayanamayıp Hasret konuşmaya başlar.
H:Murat neyin var senin? Bugün senin doğumgünün mutlu ol biraz.
M:Hasret son günler'de Annem sana çok iyi davramıyor farkındamısın?
H:Evet farkındayım.Aslında benim hoşuma gidiyor.Neden davranmamasınımı istersin?
M:Yoo tabii ki hayır ama sana karşı tavırlarının bu kadar ani değişmesi senide şaşırtmadımı?
H:Şaşırttı tabii,ama sen ne demeye çalışıyorsun onu anlamadım.
M:Hasret doğrusunu istersen ben annemin bu şekilde aramıza daha fazla mesafe koymaya çalış-
tığını düşünüyorum.
H:Nasıl yani?
M:Senin Selin'e benzemek istediğini herkes farketti Hasret ve bu annemin hoşuna gidiyor.Bu
şekilde Selin'le yaşadığım üzücü şeylerin aklıma geleceğini ve senden uzaklaşacağımı düşü-
nüyor.
Hasret'in yüzündeki şaşkın ifadeye anlam veremeyen Murat konuşmayı sürdürür.
M:Yani hâla senin evden gitmeni istiyor.
H:Peki Nesrin Hanım'ın plânı işe yarıyormu?
M:Hayır.Göl kenarında bana söylediğin sözler'den sonra geçmişim'in beni takip etmesini engel-
lemeye karar verdim.Artık üzülmeyeceğim.
H:Hıı...Ben evden gitsem üzülürmüsün?
M:Şey..üzülürüm tabii ki.
Hasret gülümsemeye başlamıştı ve Murat'ın da ona karşı bişey hissettiğini düşündü.
M:Hasret aslında benim sa...
Tam o sırada Nakiye gelir ve herkesin onları aradığını söyler

En son melek_gönülçelen tarafından Ptsi Ağus. 30, 2010 5:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:11 pm

SENARYOYU İNSLH BEYENİRSİNİZ ALINTIDIR BEN YAZMADIM DEVAMINII EKLİCEM AMA YORUM YAZINIZ BEKLİYORUM
melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:12 pm

2. Kısım

Nakiye:Muratcığım nerdesiniz allah aşkına?İçerde herkes sizi arıyor.
M:Geliyoruz.
Hasret Murat'ın gözlerine son bir kez bakar ve Murat'ın ona söylemek istediği şeyin çok önemli olduğunu anlar.Tekrar kalabalığın arasına girdiklerinde Nakiye Pastayı getirir.Herkes Masanın etrafında duruyordur.
M:İnanmıyorum ya,Pasta'da yaptırmışlar.
H:O kadar'da olacak tabii Murat.
Cihan:Murat'mı?
O anda Hasret ne yapacağını şaşırır çünkü tüm gözler onun üzerindedir.Murat durumu fark eder ve hemen ortaya atılır.
M:Şey..biz Hasret'le anlaştık bu gece bana Murat diyecek.Hoca deyince aklıma hep iş güç geliyor'da.
Cihan kimsenin dikkatini üzerine çekmeden Murat'ın yanına yaklaşır.
Cihan:Bana bak oca son zamanda çok yakınlaştınız siz.Yanlış bişey yapmaa kalkma yoksa erkes üzülür.Bu lafımı unutma oca.
M:Tamam Cihan.Unutma Hasret benim öğrencim.
Nesrin:Hadi oğlum gel'de kes şu pastayı.
M:Tamam ama bir şartım var.
Nesrin:Nedir o?
M:Pasta'yı Hasret'le beraber keseceğim.
(Nesrin'in yüzü asılır)
Nesrin:Oğlum bugün senin Doğumgünün.
H:Evet Murat bugün senin Doğumgünün hadi kes şu Pasta'yı artık.
M:Hayır Hasret.Başarımızı kutlamak için sende benimle keseceksin Pasta'yı.
H:Olmaz öyle şey Murat.
M:Hasret n'olur kırma beni bugün Doğumgünüçocuğuyum bak.
H:Tamam o zaman.
Hasret ve Murat Pasta'yı keserler,Nesrin,Cihan ve Ethem sinirli bakışlarını gizleyemezler.Diğerleri ise şaşkın şaşkın bakıyordur.Pastalar yenir ve sıra dansa gelir.
Levent güzel bir parça bulur ve Nesrin oğlu ile dans etmeye hazırlanır.Hasret,Gülnaz ve Burhan koltuk'ta oturup konuşuyorlardır.Murat gelir,Hasret'in önüne diz çöküp elini uzatır.
M:Doğumgünü Çocuğuna bu dansı lütfedermisiniz Hasret hanım?
Hasret hiç düşünmeden evet der ve Nesrin'in morali gittikçe bozulur.Cihan ortama dayanamayıp mahalleye gitmek üzere Konaktan ayrılır,o anda Hasret o kadar mutludur ki Cihan'ın gittiğini bile farketmez.Hasret ve Murat dans ederken etrafdakileri unuturlar.İkisi'de bulutların üzerinde dans edermiş gibi hissediyorlardır ve birbirlerinin gözlerine tutukulu bir şekilde bakıyorlardır.Murat elini yavaşça Hasret'in saçlarına götürür ve mavi fularını tutup hafifçe çeker.Sonra kulağına doğru eğilir ve:
M:Açık saç sana daha çok yakışıyor ,der.
Gülnaz ve Burhan sessizce aralarında konuşuyorlardır.
Gülnaz:Baba bee,bak yanaş acık bişey diyecem.
Burhan:De bakalım adi.
Gülnaz:Bak buraya yazıyom. (parmağına tükürüp koltuğa değdirir.tabii bu hareketi Nesrin'in gözün'den kaçmamıştır.Nesrin iyice sinirlenir ama sesini çıkarmaz)
Bu Murat Oca Asret'e fena vurulmuş.
Burhan:Öylemi dersin?
Gülnaz:Öyle tabi be babaa.Görmezmisin nasıl bakar bizim Asret'e?
Burhan:Aklısın be Gülnaz.Sen bi ara konurşursun Asret'len.
Gülnaz:Tamam konuşurum.
Dans biter ve Mahalleliler evlerine dönmeye karar verirler.
Burhan:Nesrin anımcığım biz artıkın müsadenizi isteriz.
Nesrin:Ah ne demek efendim müsade sizin.
Burhan:Bizi böyle güzel ağırladığınız için çok sağolun efendim.
Nesrin:Asıl biz sizi iyi ağırlayabildiysek mutluluk duyarız.Görüşmek üzere efendim.
Herkes gider ve Nakiye ortalığı toplamaya başlar.Nesrin Gülnaz'ın tükürdüğü yeri göstererek:
Nesrin:Burasını güzelce sil Nakiye! ,der.
Herkes odasına çekilir.Hasret Murat'a aldığı hediyesini dolap'dan çıkartıp Murat'ın odasına gider.Murat Piyanosunun başın'da oturmaktadır,Hasret'in ayak seslerini duyunca hemen yerinden fırlayıp merdiven'in başına dikilir.Hasret onu gördüğünde şaşırır,çünkü onun Televizyonun karşısında olacağını düşünmüştür.Hasret'i elinde hediyesi ile gören Murat hafifçe gülümsemeye başlar.Murat'ın yanına geldiğinde boynuna atılır.
H:Tekrar Doğumgünün kutlu olsun Murat.
Murat Hasret'in ona böyle sımsıkı sarılmasına şaşırır ve ne yapacağını bilemez.Sonra o'da kollarını Hasret'in beline dolayıverir.Bu sarılmayı gören biri onları yıllarca görüşmemiş iki aşık sanırdı.Hasret kendini Murat'tan biraz uzaklaştırır ve hediyesini verir.
M:Bu ne Hasret?
H:Hediyen.
M:Ah buna hiç gerek yoktu ki.
H:Şey ama...
M:Ama ne?
H:Senin bana aldığın şeyler gibi pahalı değil.
M:Paranın hiç önemi yok düşünmen yeterli.
Murat paketi açıp hediyesine bakar.O tatlı,sıcacık gülüşüyle hediyesini incelemeye başlar.
H:Hoşuna gitmedi değilmi?
M:Hasret..
H:Keşke başka bişey alsaydım.
M:Hasret..
H:A be Hasret hiçmi aklın yok senin?
Koskoca Murat hoca ne yapsın böyle saati?
M:Hasreeet!!Bir dakika susup beni dinlermisin?
H:Afedersin.
M:Pahalı olmasına gerek yok bu bana hep seni hatırlatacak.Sana kendin ol derken bunu
kastediyordum,bu saati bana alıp hediye verebilecek tek kişi sensin.
(Fragmandaki repliklerle oynadım biraz)
H:Sahi'den beğendinmi?
M:Evet.Hayatım'da aldığım en güzel hediye diyebilirim.
H:Beğenmene çok sevindim.
M:Hasret...
H:Efendim?
M:Bu akşam sana bişey söyleyecektim ya...
H:Ha sahi bişey söyleyecektin,söyle hadi.
M:Hasret ben daha fazla saklayamayacağım bunu.
H:Neyi?

Murat Hasret'i kendine çekip sımsıkı sarılır.Birdaha hiç bırakmayacakmış gibi.Hasret'in sevinçten içi içine sığmaz,çığlık atmak ister.
M:Seni seviyorum Hasret.Sana aşığım hemde deliler gibi annem ne derse desin umurumda
değil.BEN SENI SEVİYORUM!
Hasret'in gözlerinden yaşlar süzülmeye başlar ve Murat'ın gözlerine bakar.
H:Bende seni seviyorum ama söylemeye cesaret edemedim daha doğrusu senin de beni seve-
ceğine hiç ihtimal vermedim.
M:Ama seviyorum işte ne yapayım?Vazgeçemiyorum senden,bir iki saat yanında olmasam
çıldırıyorum.
Hasret duyduklarına çok sevinir.Murat'a sarılıp başını göğsüne yaslar....

melek_gönülçelen
Isınan Üye
melek_gönülçelen

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:13 pm

3. Kısım

Onlar orada merdivenin kıyısında sarmaş dolaş dururken,Nesrin gelir.Gördükleri karşısında şaşkına dönen Nesrin pat diye araya girer.
Nesrin:Murat!
Murat ve Hasret hemen ayrılırlar ve Nesrin'e bakarlar.
M:Anne!Ne işin var bu saatte burada?
Nesrin:Mutfağa inecektim su içmeye,başımı kaldırdığımda odanda ışıkların yandığını
gördüm.Öylesine yanına geliyordum,ama Hasret burdaymış.
M:Şey evet..Hasret bugün o kalabalık'ta hediyemi verememiş,şimdi vermeye gelmiş.
Nesrin:Hııı...yarın sabah'ta verebilirdi.
M:Of annee...
Nesrin:Tamam,tamam.Gidiyorum,Hasret sende yavaş yavaş uyusan hiç fena olmaz.
H:Peki Nesrin Hanım.
Nesrin arkasını dönüp inmeye başlar fakat Hasret'in peşinden gelmediğini anlar.
Nesrin:Hadi ama Hasret,bugün hepimiz için çok yorucu bir gündü.Herkesin dinlenmeye
ihtiyacı var.
Nesrin tekrar merdivenlerden inmeye koyulur,Hasret'te merdivene doğru bir adım atar fakat Murat onu kolundan çeker ve susmasını ister.
M:Hasret birazdan inecek odasına ben ona bir iki kağıt vereceğim derslerle ilgili.
Nesrin'in gittiğinden emin olana kadar bekleyen Murat,Annesi odasına çekilince camda duran Hasret'in beline sarılır.Boynuna hafif bir öpücük kondurur.Saçının kokusunu içine çeker,Hasret ise gözlerini kapatır ve bu anın,Murat'la yaşadığı bu birkaç saniyenin tadını çıkarmaya çalışır.Murat Hasret'in kulağına aşk sözcükleri fısıldamaktadır,hayatında kimseye söylemediği kelimelerdi bunlar.Selin'in bile o'na söyletemediği.
H:Ona'da söylermiydin?
M:Neyi?
H:Böyle sözleri.
Murat bir an duraksar,aklına Selin'in ölüm sebebi gelir daha doğrusu Murat'ın kendini suçladığı konu.O'na böyle laflar söylememesi!Ama Selin'le yaşadığı şey böyle değildi ki.
M:Hayır.
H:Niye ona aşık değilmiydin?
M:Hasret ben aşk'ın tam anlamını senle anladım.
H:Değildin yani?
M:Bilmem değilmişim herhalde.Sen bana Selin'i unutturtdun Hasret,artık onun ölümüne sebep olan benmiyim yoksa başka bişeymi emin eğilim.
H:....
M:Eskiden hep kendimi suçluyordum ama sen hayatımı değiştirdin Hasret.
Murat'ın bir eli hâla Hasret'in belindedir diğer eli ile de Hasret'in saçlarını okşuyordur.
M:Koltuğa oturalımmı?
H:Yok yok benim odama gitmem gerek.
Hasret kendini Murat'ın kollarından çeker ve gitmeye yönelir,ama Murat'ın inadı tutmuştur.Hasret'in koluna yapıştığı gibi çeker onu tekrar kendine.Aralarında neredeyse hiç mesafe yoktur birbirlerinin nefesini duyabiliyorlardır.Murat Hasret'in melek yüzüne bakmaktan alamıyordur kendini:yemyeşil gözleri,bembeyaz teni,kiraz gibi dudakları çıldırtıyordur onu.Ebediyen bu güzel Meleğe sahip olmak istiyordu,Murat'tan başka kimse dokunmamalıydı ona,kimse elleriyle kirletmemeliydi o'nu.O artık Murat'ındı,kimseyle paylaşamazdı bu güzelliği.Murat daha fazla dayanamayıp Hasret'in hafif aralanmış dudaklarına bir buse kondurdu.Hasret kızarmaya başlamıştı ama hoşuna gittiği belli idi.
Murat dayanamadı tekrar öptü Hasret'i,kiraz dudakarının tadını almıştı birkere,artık dönüşü yoktu bu işin.Bu hafif öpücükler ikisinin'de o kadar beğenisini kazanmıştı ki,artık uzun soluksuz bir öpüşmeye dönüşüvermişti.

AkhenatoN
Isınan Üye
AkhenatoN

Durumunuz : Öğrenci

Teşekkür Sayısı : 200

MesajKonu: Geri: 17.Bölüm Senaryosu   17.Bölüm Senaryosu - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:05 pm

kız yoksa sen diğerindeki kübra mısın ona banziyon bak Gülümseme
http://www.gonulcelen.biz

17.Bölüm Senaryosu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5