Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 110Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 211Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 110Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 211Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Cansel ve Nonoş arkadaşı!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Miley
Israrcı Üye
Miley

İlgi alanları : Senaryo,Müzik,Diziler

Durumunuz : Bekar(evli olacak halim yok ya :D)

Teşekkür Sayısı : 446

Rep Puanı : 1

Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! Empty
MesajKonu: Cansel ve Nonoş arkadaşı!!!   Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:06 pm

Gönülçelen'in sempatik oyuncusu Cansel Elçin'in başı şu aralar nonoş Cemille belada!(Cemil İpekçi)

Magazin ekibi olarak hafta sonu Cansel beyi ziyaret ettik ve bir röportaj yaptık...(Soruları soran kişinin adı Döndü Cort)

Döndü Cort:Pek mutlu görünmüyorsunuz.
Cansel Elçin:Nasıl mutlu olabilirim söyler misin?
D.C:Cemilide göremiyoruz o nerde?
C.E:Cehennemin dibine kadar yolu var!
D.C:İnsan arkadaşını sevmez mi ayol?
C.E:Sevmiyorum ki onu.
D.C:Niye görüşüyorsunuz ki hala o zaman?
C.E:Babamın zoruyla.Beraber büyüdünüz komşu çocuğudur diyor.
D.C:Onu boşverelim.Nasıl oyuncu olmaya karar verdiniz?
C.E:Şimdi canım...ben 24 yaşındaydım.Gene böyle nonoş Cemille dolaşıyoruz.Ben hala okuyorum yüksek lisans yapıyorum.Sonra ben dedim ki nonoşa Ben büyüyünce ne olsam acaba diye sordum.Oda bana git modacı ol dedi.bende hadi lan ordan dedim.Oda bana oyuncu ol dedi.ben gene yürü git be dedim.sonra ertesi gün beni bu ajansa kayıtlı yapmış.sonra ben bi daldım buna...
D.C:Ooovv baya kötü ondan mı böyle bu?
C.E:Yok canım o doğuştan karışıktı.Anasını bilirim oda aynı erkek.Babası desen yumoş gibi yumuşak adam...
D.C:Yani siz oyunculuğu sevmiyor musunuz?
C.E:Yok be neresini sevicem.Na bu nonoş olmasa ben başka bir meslek seçecektim.Ama bunu çok şımarttım o zaman hadi bakma aldandım 24 yaşındaydım çocuktum falan yani.
D.C:Ne mesleği olacaktınız?
C.E:Hamallık yapacaktım ya eğitimini bile aldım.
D.C:Hamallık mı?
C.E:Ne o canım beğenemedinmi?
D.C:Sizi o meslekte düşünemiyorum bile.
C.E:Ay kız inandınmı sen şimdi bana şaka ayol şaka.Ben cerrah olacaktım.Meraklıyım insanları kesmeye doğramaya.
D.C:(Korkar)Nerden edindiniz bu merakı?
C.E:Hani insan vücudunda hipofiz bezi varya büyüme hormonu salgılar.Abimde zamanında annemin karnındayken bu merakın hormonunu anama salgılamış.Anamdanda bana geçti işte.
D.C:Kalıtsal yani?
C.E:Evet canım.
D.C:İsminizi kim koydu?
C.E:Komşunun oğlu hahaaa şaka kız şaka şimdi annem bigün evde babamla beraber kelime türetmece oynuyorlarmış.bende doğmuşum ama ismim yokmuş.abim bana hep isimsizi uyutayımmı anne diyormuş.annemde aldırış etmiyormuş.Neyse o zamanlarda arapça alfabeler varmış latin alfabesi yeni yeni çıkıyormuş.yani harfler karıştırılıyormuş.Annem 'Can' demiş.babamda 'N' harfini 'S' anlamış.Sonra'Sel' demiş.Annemde bunları birleştirince 'Cansel' ismi ortaya çıkmış.Adımda bu olmuş.
D.C:Enteresan.neyse biz sizi çok yorduk sorularımızla(dışarıdan adios şarkısını söyleyen cemil ipekçi vardır)
C.E:Aman Allahım yinemi!!!
D.C:Bune Cansel bey?
C.E:Ne biliyim baş belası çıktı meydana yine! lan nonoş yani Cemil gel lan buraya!
Cemil İpekçi:Seni seviyorum Cansel!!
C.E: Lan oğlum karışıkmısın nesin ya gel buraya bu güzel banyana rezil oluoz lan olm.
Cemil İpekçi:Tamam kızım geliyorum.
C.E:Kızım ha kızım göstercem sana kızımı!!

Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 yazarken kahkahalara girdim
Miley
Israrcı Üye
Miley

İlgi alanları : Senaryo,Müzik,Diziler

Durumunuz : Bekar(evli olacak halim yok ya :D)

Teşekkür Sayısı : 446

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Cansel ve Nonoş arkadaşı!!!   Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 6:03 am

yorum????
-'Mahmut
Banlanmış Üye
-'Mahmut

İlgi alanları : Futbol.Basketbol.Voleybo. bsiklet....xd

Durumunuz : Bazen öyle, bazen böyle, şu an şöyle...(huzurlu)

Teşekkür Sayısı : 3560

Rep Puanı : 36

MesajKonu: Geri: Cansel ve Nonoş arkadaşı!!!   Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 6:15 am

zu hahahahahhahaha Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610 Cansel ve Nonoş arkadaşı!!! 571610
sadece gülme yeter (:
paylaşım için teşekkür ederiz...
http://kollama.forummum.com/index.htm

Cansel ve Nonoş arkadaşı!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
1 sayfadaki 1 sayfası