Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. 110Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. 211Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. 110Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. 211Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Kadınlar Teknik Direktör Olursa..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
«Gizєм»
Erişilmez Üye

«Gizєм»

İlgi alanları : aƦʍєηḋ♥♥♥

Durumunuz : aƦʍєηḋ`εβƦu`

Teşekkür Sayısı : 4017

Rep Puanı : 11

Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. Empty
MesajKonu: Kadınlar Teknik Direktör Olursa..   Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 12:45 pm

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp
4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin
modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta
aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu
döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar
gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı?
Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım
da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu
dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk
yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla
hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...
|~Miné~|
Paylaşımcı
|~Miné~|

İlgi alanları : Emre AYDIN ,Aslı GÜNGÖR,Özgün KARAMAN ,,Mustafa CECELİ , müzik , pc, gezmek, gelecegimin hayalini kurmak :D..

Durumunuz : OFF ya karamsarımm,, sıkınTıLıyım =(

Teşekkür Sayısı : 1406

Rep Puanı : 21

MesajKonu: Geri: Kadınlar Teknik Direktör Olursa..   Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:03 pm

Mad İşte kadıNLaRR Sırıtma Tsklerr Göz
«Gizєм»
Erişilmez Üye

«Gizєм»

İlgi alanları : aƦʍєηḋ♥♥♥

Durumunuz : aƦʍєηḋ`εβƦu`

Teşekkür Sayısı : 4017

Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Kadınlar Teknik Direktör Olursa..   Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:10 pm

Rica ederim hayat'immm
TaTLi_CaDi55
Paylaşımcı
TaTLi_CaDi55

İlgi alanları : KiTapp oKumaKk, ForuMa TaKiLMaK,

Durumunuz : eVLi;)

Teşekkür Sayısı : 1519

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Kadınlar Teknik Direktör Olursa..   Kadınlar Teknik Direktör Olursa.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 12:43 pm

süüPerr vaLLa...Sırıtma aFerin biz kadinLaraa..Sırıtma

Kadınlar Teknik Direktör Olursa..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
1 sayfadaki 1 sayfası