Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
tatlı_cadı (5429)
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 110Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 211Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 310 
₪Kristal KéLébék₪ (4871)
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 110Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 211Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 310 
sekercikkk (4079)
^zєאภєק ^๓єlєк (3635)
-'Mahmut (2981)
|»Ela«| (2833)
«Gizєм» (2346)
krissehrob (1585)
TaTLi_CaDi55 (1463)
|~Miné~| (1280)
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Cuma Tem. 17, 2015 9:38 am
Çarş. Tem. 25, 2012 12:46 pm
Perş. Ara. 22, 2011 8:11 pm
Perş. Ara. 15, 2011 1:01 pm
Ptsi Ara. 05, 2011 12:19 am
Paz Ara. 04, 2011 12:23 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:22 pm
Paz Ara. 04, 2011 12:19 pm
Perş. Eyl. 29, 2011 10:24 pm
Çarş. Eyl. 07, 2011 5:56 pm

Paylaş | 

Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Prigo
SİTE KURUCUSU

Prigo

Durumunuz : İyi

Teşekkür Sayısı : 11230

Rep Puanı : 16

Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Empty
MesajKonu: Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti   Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:07 pm

Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 15f6hyg
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 7214sany0021
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 1124sany0048
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 3200sany0050
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 2874sany0053
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 3877sany0054
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 3424sany0017
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 5842sany0035
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti 5669sany0037

Sevgili üyelerimiz ! bildiğiniz üzere Forum temsilcimiz Simge arkadaşımızla, özel Dizimiz Gönülçelen'in setine bir ziyaret gerçekleştirdik.Bizi mahcup edecek kadar sıcak ve özel bir ilgiye mazhar olduk.Buradan değerli yönetmenimiz Cevdet hocam, 2.yönetmenimiz Serkan bey,yapım koordinatörü Nedim bey,yönetmen asistanı Ferdi bey,set amiri Yahya abi ve çok kıymetli Ayça hanım'a en içten teşekkür ve minnet duygularımı iletiyorum.Bizleri de aileleri olarak kabul edip ağırlamaları çok güzel bir jest oldu.
Gönülçelen dizimizin setine gitmenin benim için çok özel bir yönü vardı.Bildiğiniz üzere dizimizin ismi şahsımın Atv ile beraber yaptığı bir anket çalışmasıyla belli olmuştu.Bu duygularla çekim yerine gittiğimizde çalışmalar henüz başlamamıştı.Bir müddet sonra Cansel bey göründüler.Kendisi ile kısa bir sohbet yaptık ve çekim hazırlığı için bizden müsaade istediler.Bir müddet sonra değerli hocamız Cevdet bey geldiler.Cevdet bey ile çok sıcak bir sohbet gerçekleştirdik.Asi!den de göz ağrımız olan Cevdet hocamızı yakinen tanımak büyük onur oldu.Yanlarında da ay parçası kızı Mavi vardı,şeker mi şeker.Çalışkan ve zeki biri.Matematik ders kitabını bile getirmiş ders çalışıyor.

Daha sonra yine tanıdık bir sima ile Nedim beyle tanışıp muhabbet ettik.Kendileri büyük bir yakınlık gösterdiler.Birazda Asi'den konuştuk.Bu arada yine yönetmenimiz olan Serkan bey ile tanışıp sitemiz hakkında bir sohbette bulunduk.Gördüğümüz en sıcak ilgiden biride,Yönetmen asistanımız Ferdi bey tarafından gösterildi.Kendisi çok sıcak ve alicenap birisi.Bir süre sonra sevgili oyuncumuz Tuba hanım geldiler.Giydiği kostümle neşeli bir şekilde çalışmaya başladı.Hemen çekimlere geçileceğinden kendisini rahatsız etmeden çekimleri izlemeye başladık.Bir çok resim çekmemize ve video kaydı yapmamıza rağmen özellerine saygı gereği ancak fikir vermek amacıyla az sayıda koymayı uygun gördük.Zaten amacımız sitemiz ile ilgili bir nezaket ziyaretiydi.
Burada çok hoş sahneler çekildi.Kesinlikle 5.bölüm kaçırılmamalı diye düşünüyorum.Sadece şu tüyoyu verebilirim Hasret Murat'a kızıyor ve arkasından önce (yanlış duymadıysamHayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Biggrinümbük diyor) sonrasında yine uzun bir telaffuzla muhallebi çocuğu diye bağırıyor.Kapıdaki sahneyi ise merak edin diye söylemiyorum.Zaten son sahneydi ve bitince diğer çekim yerine gitmek üzere hareket edildi.Aslında biz ayrılmayı düşünüyorduk ancak bize yapılan nazikçe daveti reddedemedik.Özellikle prodüksiyon koordinatörü Engin beyin sıcak alakası ve Ayça hanım'ın ince davaranışları için teşekkürü bir borç bilirim.
Böylelikle diğer çekim yerine gitmek üzere hareket ettik.Bundan sonrasını müsaadenizle diğer yazıma saklıyorum
Zaman darlığından şimdi yazamadığım için kusura bakmayın.Görüşmek üzere efendim.

15 Mart 2010
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_whistlingHayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_whistling**

Sevgili üyelerimiz ! sonraki çekim yerinden izlenimlerimi aktarmaya devam ediyorum.Saygıdeğer temsilcim Simge ile ilgili yere ulaştığımızda,oyuncuların henüz gelmediklerini gördük.Bu arada ekipten değerli insanlarla güzel ve hoş sohbetler gerçekleştirdik.Artık ekipten biri gibi olmuştuk.O yoğun koşturmaları içinde bizlerle ilgilenmeleri mahcup olmamıza neden oldu.Çok mütevazi ve centilmen gizli kahramanlarımıza teşekkür ediyorum.
Bir müddet sonra sevgili oyuncularımız gelmeye başlıyor.Önce Cansel bey sonrasında Tuba hanım,Onur bey,İlhan bey,Ayda hanım ve Ayşe hanım.Önce Onur beyle uzun bir sohbet ettik.Özellikle sitemizle ilgili geniş bir konuşma oldu.Konseptimizi çok beğendiklerini ve yakından tanımak istediklerini ifade ettiler.Ayrıca çekim zamanlaması uygun olduğu takdirde,27 mart üye buluşmasınada katılabileceklerini söylediler.Az sonrada İlhan abi ile tanışıp kısa bir sohbet yaptık.Ayşe hanımında özel bir misafirleri vardı.Tahmin ettiniz,Kıraç beydi misafirleri.Kıraç bey gidince Ayşe hanımla çok koyu bir sohbete daldık.Önce bizim sitedede yayınlanan bir röportajını konuştuk.Açtıkları tiyatro salonunu ve diğer projelerini. Yakında kendileri ortağımız olacaklar,çünkü kanalımız Atv ile bir projeleri olacak.Ancak özelde olan bir konu olduğu için ayrıntı veremiyeceğim.Ayşe hanım o anda bile sitemize girmeyi ihmal etmedi.En önemliside tekrar bir konuşma yaparak düşüncelerimizi paylaşmayı kararlaştırdık.Sizler bakmayın Tomris hanımın ricasını kırmayarak,oyuncu olarak bulunduğuna.Yakında güzel sürprizlerle başka yönlerinide tanıyacaksınız.Zaten ileride sitemizdede duyuracağız.
Ve sıra sevgili oyuncumuz Tuba hanımda.Değerli hanımefendi Ayça hanımın,kendilerine iletmeleriyle Çekim hazırlığı içinde olan Tuba hanımın bulunduğu yere gidiyoruz.Tahminimiz ,sitemiz adına hazırladığımız ve çok sevdiğinide bildiğimiz bir arajmanı takdim etmek, kısa bir konuşma sonrasındada oradan ayrılmak.Ancak işler planladığımız gibi gitmedi.Çünkü karşımızda nezaket ve zerafet timsali bir insan bulunuyordu.Tüm tevazusu ile bizimle çok içten ve samimi bir sohbete girişti.Tamam,galada tanışmıştık,görüncede hemen hatırladılar ama,yinede yoğun çekim şartlarını zorlayarak ve bizi mahcup eden bir ilgi ve alaka gösterdiler.Kendilerine buradan sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.
Gelelim çok özel ve güzel sohbetimize.. öncelikle şunu söyleyeyim;Tuba hanım kültürel ve bilgi birikimi olarak entellektüel bir bakış açısına sahip.Sosyal konularda ya da dizilerle alakalı o kadar orjinal tesbit ve yorumlar yaptıki hayran olmamak elde değil.Özellikle Asi ve Gönülçelen dizileriyle ilgili bir saptaması vardıki çok hoşuma gitti.Zaten Tuba hanımın çok kitap okuduğunu biliyor ve takdir ediyordum.Ancak sanatsal olarak bu konulara kafa yorduğunu vede derinlemesine analizler yaptığını bilmiyordum.Söyledikleri özel bir değerlendirme olduğu için buraya alamıyorum.Şive konusunda yapılan eleştirilere cevap verirken çok makul argümanlar söylediler.Romanların eksik şive eleştirilerine rağmen siz çok abartıyorsunuz biz böyle konuşmuyoruz dediklerini aktardı.
Sitemizin vizyon ve misyonunu çok beğendiğini ifade eden Tuba hanımla yapılabilecekler konusunda faydalı bir sohbet gerçekleştirdik.Kendisi hakkında yapılan hoş olmayan ve incitici haberler konusunda duygularını dile getirirken vicdanımın sızladığını hissettim.Yinede çok güzel bir üslupla tepkilerini dile getirdiler.Anladımki bu dilden kötü bir söz sudur etmez.En ağır lafı düşünün ki ''kötü kalpli'' cümlesi oldu.''Sana herkes hayrandır efendim'' mısrası geldi aklıma.Tabi çekemeyenler her zaman olur bu da gayet tabiidir.Bu arada Tuba hanım çok özel sayılabilecek düşüncelerinide paylaştılar.Zannediyorum zamanı gelince kamuoyu ile paylaşacaklar.
Bir müddet sonra Cansel beyde bizlere katıldı.Cansel beyde çok mütevazi ve kibar bir insan.Ama en belirgin özelliği çok doğal bir davranış modeline sahip olması.Cansel beyinde katılımıyla Bu defa Gönülçelenle ilgili koyu bir sohbete başladık.Dizinin senaryosu,gidişatı gibi konularda uzun bir konuşmalarımız oldu.Bu arada saatte geceye doğru ilerlemiş oldu.Nerdeyse setle beraber sabahlayacaktık.Her ne kadar sevgili dostlarımız razı olsada bizler müsaade istedik.Önce Tuba hanım ve Cansel beyden,sonra sevgili yönetmenimiz Cevdet beyden ve diğer çok değerli dostlarımızdan,ailemizden iyi geceler ve çalışmalar dileğiyle ayrıldık.Ayrılırken düşüncelerim şuydu;acaba tüm güzel insanlar bu dizidemi buluşmuş ?
Buradan tekrar tüm aile fertlerimize, bizden derin ilgi ve alakalarını esirgemedikleri için teşekkürlerimi iletiyor,kolaylıklar diliyorum.Bize böyle bir gün yaşattıkları için minnettarız onlara.Sevgiyle ve hep bizimle kalsınlar...

17 Mart 2010
Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_whistlingHayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_whistling***

Değerli üyelerimiz ! izlenimlerimi yazarken bizim için çok özel olan bir haberi unutmuşum.Sevgili Tuba hanım, Gönülçelen ismini listede gördüklerinde,beğenip dizinin ismi olarak olmasını Tomris hanımdan istediğini,hatta bir telefon görüşmesiyle kesinlik kazandırdığını ifade ettiler.Tabiiki bu bilgi en çok beni mutlu etti.Yaptığım çalışmalarda ortaya çıkan isimlerden Gönülçelen'in, çok saygı ve sevgi duyduğum Tuba hanım tarafından seçilmiş olması mutluluğumu artırdı.

19 Mart 2010
₪Kristal KéLébék₪
Erişilmez Üye

₪Kristal KéLébék₪

İlgi alanları : ÜmitİbrahimKantarcılar | & | ÇakılTaşları

Durumunuz : 5'iBirYerdeyiGeriİstiyoruz.

Teşekkür Sayısı : 6315

Rep Puanı : 112

MesajKonu: Geri: Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti   Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 8:12 pm

of ya Üzgün keşke bende gidebilsem.. Üzgün
[Hasret*Murat*Şeyma]
Banlanmış Üye
[Hasret*Murat*Şeyma]

İlgi alanları : Gönülçelen İzlemek

Durumunuz : Eh İşte!

Teşekkür Sayısı : 516

Rep Puanı : 50

MesajKonu: Geri: Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti   Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:18 pm

eLf_gökhaN demiş ki:
of ya Üzgün keşke bende gidebilsem.. Üzgün
zekirdek
Isınan Üye
zekirdek

İlgi alanları : Her Türlü=)

Durumunuz : Kurbağa misali=)

Teşekkür Sayısı : 115

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti   Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 6:14 pm

Keşke:)...Ben de istiyorum gitmek..
http://alexanderrybak.blogcu.com

Hayranları Atv'nin Dizilerini Ziyaret Etti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

+
1 sayfadaki 1 sayfası